Zavřít reklamu

Už v příštím týdnu se koná konference WWDC, na které by měl Apple vedle nových verzí svých systémů (iOS, macOS, watchOS a tvOS) představit i hardwarové novinky. Informovali jsme vás o tom, že podle serveru Bloomberg se Apple chystá představit nové verze svých notebooků na nadcházející keynote WWDC. Pravděpodobně je to pravda, protože cupertinská společnost aktualizovala svůj internetový obchod, ve kterém prodloužila dobu dodání svých 15palcových MacBooků Pro.

Ještě včera bylo v americkém internetovém obchodě uvedeno, že budou tyto dva modely laptopů dostupné ve dnech 6. až 8. června, tedy hned po konání konference. Ale to dnes Apple změnil, protože nyní je v americké verzi uvedena dostupnost 3 až 5 pracovních dnův české verzi 5 až 7 pracovních dnů, tedy žádné konkrétní datum. I tak by tyto změny v online prodejně mohly znamenat, že Apple upgraduje MacBooky Pro s Touch Barem o rychlejší procesory Intel Kaby Lake.

Zatímco 13palcové modely jsou skladem, a to jak ve Spojených státech, tak i v České republice, což může pouze znamenat větší zásobu těchto variant.

V roce 2015 Apple představil 13palcový model v březnu a 15palcový model v květnu. V roce 2012 zase představil 15palcový MacBook Pro s Retina displejem na červnové konferenci WWDC, kdežto s 13palcovým modelem počkal až do října.

MacBook Pro Touch Bar FB

Zdroj: MacRumors

Dnes nejčtenější

.