• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 Apple Watch 3
  iStores.sk

  Nezničitelný kryt se šesti objektivy pro iPhone 7 Plus dorazí na pulty už v létě

  Každý z nás má určitě ve svém okolí kamaráda, jehož telefon je v absolutně otřesném stavu. Promáčklé tělo, podřená záda a nečitelný display. Pokud hledáte pro takového kamaráda vhodný dárek a zároveň víte, že krom ničení telefonů si váš blízký libuje i v umění fotografií, máme pro vás žhavého kandidáta!

  Na Kickstarteru se před časem objevil koncept krytu, který právě hledáte. Jedinou nevýhodou je však to, že se s výrobou počítá pouze pro iPhone 7 Plus. Pokud však toto kritérium splňujete, budete z konceptu nadšeni. Nabídne vám totiž hned šest čoček, které fotoaparátu vašeho telefonu rázem přidají úplně nové možnosti. Díky snadnému přepínání mezi teleobjektivem, širokoúhlým objektivem, rybím okem a dalšími můžete bleskurychle zachytit jakékoliv strhující momenty vašeho života.

  Dobrodruzi si přijdou na své

  Největší využití však nalezne rozhodně u cestovatelů a dobrodruhů, kteří se mnohdy nebojí jít až za hranu. Objektivy jsou totiž připojeny k už na první pohled velmi robustnímu krytu. Ten by vašemu iPhone měl dodat potřebnou bezpečnost a zabránit tak veškerým nehodám. Nebudeme si totiž nic nalhávat. Kam nám asi tak telefon upadne, když stojíme na travnatém paloučku a na kilometrech čtverečných trávy je jen jeden extrémně ostrý kámen? Právě tento kryt by měl být tím rozdílovým hráčem v souboji mezi kamenem a telefonem. Zda to tak však opravdu bude a kámen utrpí větší škodu než samotný telefon, to ukáže až použití krytu v praxi.

  Abychom se ale vrátili zpět k objektivům. Kryt SHIFTCAM, jak ho výrobci nazvali, je vůbec prvním svého druhu se šesti objektivy, což je rozhodně skvělá zpráva. Odpadne nám tak zbytečné tahání tašky s objektivy a čočkami, ve které většinou stejně námi potřebnou velikost nenajdeme. Navíc výrobci slibují až desetkrát rychlejší výměnu objektivu než doposud. Docílili toho hlavně pomocí „sáňěk, které místo připínání a odepínání na telefonu prostě jen sjedou nahoru nebo dolů.

  shiftcam gif

  Pokud tedy hledáte něco odolného a dokonale fotícího, právě jste to našli. Jak už jsme však uvedli v řádcích výše, projekt je zatím na začátku a o jeho dalším osudu rozhodnou uživatelé Kickstarteru. Zatím si však nevede vůbec špatně a tak nezbývá než doufat, že se třeba někdy v budoucnu dostane i k nám.

  shiftcam-fb

   

  Diskuze

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online