Zavřít reklamu

Za poslední roky se stalo již jakousi tradicí, že Apple na jaře a na podzim světu představí nové kolekce řemínků pro Apple Watch a krytů pro iPhony. Ani letos tomu nebude i přes pandemii koronaviru jinak, představení nových kolekcí jsme se totiž dočkali před malou chvílí. Čím se nás Apple pokusí tentokrát oslnit?

Jelikož je tu jaro, Apple vsází dle očekávání na veselé, živé barvy. Konkrétně jsme se dočkali silikonových řemínků v barvách kaktusová, grepově růžová, či příbojově modrá. V případě nylonových sportovních řemínků Apple vsadil tentokrát na paprskově žlutou, rakytníkovou, příbojově modrou, neonově limetkovou či neonově růžovou. U silikonové edice Nike+ lze nově vybírat z černé/lime blast a půlnočně tyrkysové/aurorově zelené. U nylovoných Nike+ pásků si pak Apple s překlady barev do češtiny nedělal hlavu vůbec a své pásky prodává jako World Indigo/Lime Blast a Hyper Crimson/Neptune Green. Jakmile tyto názvy překlopí do češtiny, článek aktualizujeme. 

Do nových barevných kabátků se převlékly i kryty pro iPhony 11 a 11 Pro. Ty jako již tradičně kopírují barvy silikonových řemínků pro Apple Watch a tudíž nyní v nabídce naleznete nově kaktusové kryty, grepově růžové kryty a příbojově modré kryty. Do stejných barev Apple přebarvil i Smart Case pro iPady 

Veškeré kryty a řemínky, které Apple dnes do svého Online Storu přidal, je prodáváno za ceny, na které Apple vsázel i dříve. Jedinou změnou je tak skutečně barva, což je s ohledem na výši ceny originálního příslušenství jako takového jedině dobře. Další navýšení by totiž mnohé od nákupu zaručeně odradilo.

Související články

Dnes nejčtenější