Zavřít reklamu

Přestože léto začíná až za dvanáct dní, Apple se jej rozhodl odstartovat již dnes. Před malou chvílí totiž světu představil čtveřici nových barevných variant svých silikonových řemínků pro Apple Watch, které jsou letními barvami zcela určitě inspirovány. Kromě nich dorazily do nabídky Applu i nové barevné varianty krytů pro nejnovější iPhony. 

Do nabídky kalifornského giganta přibyl konkrétně rakytníkový, útesově šedý, bledě zelený a sepraně modrý sportovní řemínek. Jejich cena je stejně jako u všech předešlých modelů 1390 korun s tím, že pokud si je objednáte nyní, Apple vám jej doručí ve čtvrtek 10. června. Samozřejmě pak platí, že na výběr jsou jak verze pro 30 a 40 mm modely, tak i verze pro 42 a 44 mm modely. 

Co se týče krytů pro iPhony 11 a 11 Pro, ty Apple přebarvil “jen” do třech nových barev – konkrétně rakytníkové, bledě zelené a sepraně modré. Díky tomu si tak budou moci uživatelé lačníci po dokonalé sladěnosti dopřát jak kryt, tak řemínek k Apple Watch ve stejné barevné variantě. Útesově šedý kryt pro iPhony Apple pravděpodobně nevydal kvůli tomu, že je svým odstínem velmi blízký těm nyní nabízeným. Kryty si můžete detailně prohlédnout v galerii pod tímto odstavcem.

Související články

Dnes nejčtenější