Zavřít reklamu

V březnu oslavil iPhone SE své první narozeniny, a tak mu Apple jako dárek nadělil 32GB a 128GB úložiště. Tím pádem se přestala prodávat 16GB a 64GB varianta telefonu. U českých prodejců a Apple Premium Resellerů (APR) ale nadále zůstala a doprodávají se poslední kusy za sníženou cenu. Už minulý týden jsme vás informovali, že podle zbozi.cz se iPhone SE nyní prodávají za nejnižší cenu v historii. Za nižší částku jej ale nabízely převážně méně známé e-shopy. Nyní se k ním však přidal APR iStores, který nabízí zlatý iPhone SE 16GB jen za 8 990 Kč.

Zajímavostí je, že cena zlaté varianty je o 1 000 Kč nižší než je tomu v případě ostatních barev. Obvykle bývá levnější Rose Gold varianta, která se prodává nejhůře, ale zlatá je poměrně oblíbená. Jestliže tedy po iPhonu SE pokukujete a vystačíte si se základními 16GB, pak je nyní asi ta nejlepší příležitost k nákupu, jelikož brzy obchody vyprodají poslední kusy a nejlevnější bude model s 32GB úložištěm, jehož cena se na českých stránkách Applu zastavila na 12 990 Kč.

iPhone SE barvy ceny iStores 1
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Ačkoli Apple představil iPhone SE už před více než rokem, stále jde o skvělý stroj, který má rozhodně co nabídnout. Ve skutečnosti jde o iPhone 5S s vnitřnostmi iPhonu 6s. Jediným rozdílem je starší Touch ID, 2-megapixelový přední fotoaparát a absence 3D Touch.

iPhone SE Gold FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější