Zavřít reklamu

Chystáte se na nákup telefonu a vybíráte co vlastně pořídit? Možná nastal ideální čas na vstup do ekosystému společnosti Apple. Server novinky.cz totiž dnes odpoledne přišel s informací o tom, že je iPhone SE momentálně k dispozici za historicky nejnižší cenu. Zdrojem této informace je internetový nákupní rádce Zboží.cz, dle kterého se tento konkrétní model prodává pod hranicí 9 tisíc korun. Takovou cenu jsme tu ještě neměli. Oproti oficiálnímu prodeji skrze Apple.cz se jedná o cenové zvýhodnění ve výši tří tisíc korun.

V oficiálním Apple obchodě stojí základní verze iPhonu SE, s 32GB paměti, 12 990,-. 128GB varianta vás pak přijde na něco málo přes 16 tisíc. Podle Zbozi.cz je nejlevnější iPhone SE k dispozici už za 8 799 korun. Logicky se jedná o základní, 16GB variantu. V českých e-shopech se ovšem stále prodávají staré konfigurace s 64GB pamětí, které již v oficiální distribuci nejsou. Ty se dají sehnat již za 10 tisíc korun a nějaké drobné k tomu.

Ačkoliv je iPhone SE již poměrně starým strojem, stále toho nabízí opravdu hodně, obzvláště s takto atraktivní cenovkou. Vnitřnosti vychází z iPhonu 6S (až na nějaké výjimky) a jsou vměstnány do těla iPhonu 5. Pokud vás nabídka zaujala, stačí si projet již zmiňovaný nákupní portál a iPhone SE najít. Opravdu tam je :)

iPhone SE review FB

Zdroj: Novinky

Dnes nejčtenější

.