Zavřít reklamu

Tento týden byl velmi výživný, co se různých úniků týkalo. Měli jsme tu další fotografie těla plánovaného iPhonu 8, stejně jako se objevily první informace ohledně vnitřního schématu. V poslední době se tak iPhone 8 probírá čím dál tím více. A to ještě nezačal květen. Poslední pracovní den v týdnu rozhodně nemohl být výjimkou a proto se i dnes objevila zajímavá novinka, která se opět týká netrpělivě očekávané vlajkové lodi. Známý Twitterový účet, specializující se na úniky, poslal dnes do světa fotografii toho, co by měl být silikonový obal pro nový iPhone 8.

Tweet si můžete prohlédnout zde, stejně jako další příspěvky z tohoto účtu. Pokud budeme brát v potaz, že se jedná o opravdový obal na finální verzi telefonu, můžeme z něj vyčíst několik zajímavých informací. V první řadě například to, že iPhone 8 opravdu dostane vertikálně uložený fotoaparát. Na obalu je jasně patrné, jak budou senzory a čočky umístěny v těle telefonu.

 

Další pozitivní zprávou může být to, že se na zadní straně obalu nenachází výřez pro senzor Touch ID. Vypadá to, že vzadu bude opravdu jen čidlo pro bezdrátové nabíjení a senzory na snímání otisku prstů budou v přední části tak, jak jsme na to zvyklí. Tlačítka pro ovládání hlasitosti jsou tam, kde se nachází i nyní, jen tlačítko pro vypnutí/zapnutí je poněkud větší, než je obvyklé. Na spodní straně jsou perforace pro dva reproduktory a slot na konektor, který bude s největší pravděpodobností opět Lightningem.

iphone 8 leaked case
iPhone 8 first leaked case FB

 

Dnes nejčtenější

.