Zavřít reklamu

Tak nějak se předpokládá, že Apple v září představí tři nové modely. Dva budou aktualizované modely s názvem 7S a jeden má být zcela nový a „revoluční“ iPhone 8 (nebo iPhone X, iPhone Edition….). Tyto informace kolují již několik měsíců a tak se tedy očekává, že to tak opravdu bude. Nyní však jeden čínský web přišel s informací o tom, že všechno bude jinak. Podle nich Apple na podzim nepředstaví tři nové modely, ale jen dva!

Autoři blogu tvrdí, že se k nim donesly interní informace od dodavatelů které tvrdí, že se dočkáme jen dvou nových iPhonů. Podle těchto informací žádný iPhone 7S nebude. Dočkáme se prý jen dvou nových iPhonů 8 (nebo jak se budou jmenovat), které se budou lišit velikostí displeje.

Tuto zprávu je ovšem třeba brát s velkou rezervou. Tento specifický blog nemá zrovna ideální pověst a o „iPhonu 8 Plus“ píší již několik měsíců. Nikdy však nepřišli s důkazem, který by jejich tvrzení podporoval.

Květen je ovšem za dveřmi a v následujících týdnech a měsících bychom měli získávat nové informace o tom, jak bude nový iPhone vlastně vypadat. Období léta je význačné mimo jiné tím, že začínají unikat další zprávy, které jsou ve většině případů založené na pravdě. Je tedy možné, že již za pár týdnů budeme vědět více. Zatím bych osobně předpokládal, že Apple na podzim představí 3 modely a ne dva.

 

iPhone 8 koncept FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Zdroj: Macrumors

Související články

Dnes nejčtenější