Zavřít reklamu

Tim Cook kritizuje tablety Surface od Microsoftu, přičemž je srovnává s topinkovačem či chladničkou. Nicméně během účasti na konferenci v Číně byl CEO Applu nucen strávit nějaký ten čas s konvertibilním tabletem.

Tim Cook byl jeden z 300 účastníků letošního fóra China Development Forum. Microsoft na události, kterou sponzoroval, poskytoval tablety Surface Pro 4, prostřednictvím nichž mohli zúčastnění sledovat prezentace, dělat si poznámky v aplikaci Microsoft Office anebo elektronicky pokládat otázky. Ale lidé většinou Surface Pro 4 odložili a použili jiný počítač či tablet. Tim Cook použil Surface Pro jako stojánek pro iPad.

Microsoft nejenže rozdával tablety, ale také poskytoval demo pro headset HoloLens. Přístroj by mohl přímo konkurovat Applu, pokud cupertinská společnost zakomponuje augmentovanou realitu do jubilejního iPhonu.

Tim Cook během víkendové akce pronesl i projev, v němž se zaměřil na výhody globalizace. I přes tvrzení Donalda Trumpa, že globalizace Ameriku zabíjí, Tim Cook říká, že odstřihnutí země od světa by byl špatný tah.

tim cook fb

Zdroj: Cult of Mac

Dnes nejčtenější

.