• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Mění se Facebook v LinkedIn?

  Stalo se naprosto běžnou záležitostí, že jednotlivé sociální sítě adoptují funkce “konkurence” – jmenovat můžeme například Instagram – a nejen ten – který si od Snapchatu pro své InstaStories propůjčil formát krátkometrážních videí a fotografií, které se po 24 hodinách automaticky smažou. Funkce jiných sítí zvesela adoptuje i Facebook. Ta nejnovější vám dokonce může umožnit získat zaměstnání.

  Sociální síť Facebook přichází s novou funkcí s názvem Jobs. Ta uživatelům umožňuje hledat práci a dokonce se o jednotlivá pracovní místa ucházet přímo v rámci mobilní aplikace nebo na webu. Aby byl příslušný proces co nejrychlejší a co nejjednodušší, budou v aplikace předem vyplněné veškeré údaje z vašeho facebookového profilu, které ovšem můžete ještě před odesláním upravit podle svých vlastních představ.

  Práci u společnosti Apple ale přes Facebook rozhodně neseženete – nová funkce je zaměřená primárně na menší podniky, snažící se obsadit hodinově placené pozice. Zástupci společnosti Facebook uvedli, že funkce zatím běží v testovacím režimu na území USA a Kanady. Obyvatelé zemí, kde byla funkce již spuštěna, mohou vidět pracovní nabídky také ve svém news feedu – většinou souvisejí se stránkami, které na Facebooku odebírají.

  Podle webu TechCrunch je aplikace “určená těm, na které LinkedIn zapomněl”. “Tohle LinkedIn zkrátka nenaplnil. Stal se místem pro cílevědomé hledače zaměstnání a zaměřuje se spíše na střední až vyšší pozice. Zaměření sítě LinkedIn spíše odrazuje ty, kteří hledají zaměstnání na částečný úvazek nebo hodinově placenou práci, a není šitý na míru hromadnému ucházení se o práci. Navíc – pokud nejste nezaměstnaní  nebo nehledáte práci urgentně, na LinkedIn jen stěží zavítáte.”

  Stejně jako ostatní aktualizace Facebooku je i tato prováděna zcela “v tichosti”, proto nelze očekávat, že jejím rozšíření do dalších zemí bude předcházet velkolepé uvedení.

  facebook-fb-3

  Zdroj: 9to5Mac

  Leitz

  Diskuze

   facebook se mění ve velkou kupu sr*ček. Ještě teď někdy tam dá i to mystory přímo do facebooku tak už to opravdu odinstaluji.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online