Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

System Activity
S touto aplikací se můžete pořádně ponořit do vašeho iPhonu či iPadu a zjistit, co se vlastně děje uvnitř tohoto zařízení. System Activity Monitor monitoruje iOS aktivitu jako např. využití paměti, životnost baterie, využití místa a informace o zařízení. Aplikace nabízí také různé tipy, jak co nejvíce šetřit baterii při užívání iOS zařízení a mnoho dalšího.

[appbox appstore id386118145 oldprice=“0,99€“]

BlackCam
BlackCam vám pomůže vytvořit strhující černobílé fotografie, které zaujmou každého. Aplikace je velmi snadno použitelná, nabízí různé filtry, které se ukazují na obrazovce v momentě, kdy fotíte.

[appbox appstore id943901190 oldprice=“1,99€“]

Magnifier
Zapomněli jste si své brýle na čtení nebo potřebujete lupu, abyste mohli přečíst menší text na vašem iOS zařízení? Magnifier transformuje váš iPhone na přibližovací lupu i s osvětlením. Aplikace vám umožní text přiblížit až 6krát.

[appbox appstore id508627598 oldprice=“0,99€“]

Chronicle
Chtěli byste si vést deník, ale nechcete si ho vést na papíře? Chronicle vám vytrhne trn z paty, jelikož nabízí snadno použitelné uživatelské rozhraní a prostý design pro vaše každodenní psaní. Soustřeďte se na věci, na kterých záleží – na vás a vašich slovech. Vaše texty jsou okamžitě synchronizovány na všech vašich zařízeních.

[appbox appstore id648616205 oldprice=“2,99€“]

Socium widget
Chtěli byste mít možnost psát příspěvky na určité sociální sítě přímo z vašeho widgetu? Socium widget vám snadno umožní psát příspěvky přímo na Facebook a Twitter. Stačí přejít na oznamovací centrum a začít psát.

[appbox appstore id1011763988 oldprice=“0,99€“]

Faux Browser
Řekněme, že si prohlížíte nějakou webovou stránku pro dospělé. Vaše přítelkyně, manželka, kolega, spolubydlící či máma vejde do vašeho pokoje. Není třeba panikařit. Stačí zmáčknout Home button a z vaší stránky bude jen prázdná bílá stránka. Faux Browser nepoužívá Google, jelikož ten nahrává vaše vyhledávaná klíčová slova a prodává je třetím stranám. Používá DuckDuckGo, jelikož ten nenahrává vůbec nic o vašich volbách.

[appbox appstore id472250940 oldprice=“9,99€“]

RadioApp
Poslouchejte rádiové stanice z celého světa. S pomocí RadioApp jednoduše nalaďte lokální a světové rádiové stanice. Aplikace vyžaduje připojení k internetu.

[appbox appstore id687223019 oldprice=“1,99€“]

Runtastic Heart Rate Monitor
Mysleli jste si, že iPhone nedokáže změřit tep jako Apple Watch? Já také, ale aplikace Runtastic Heart Rate Monitor nás přesvědčuje o opaku. Dokáže totiž změřit váš srdeční tep pomocí fotoaparátu na iPhonu. Zní to šíleně, ale ve skutečnosti to doopravdy funguje. Údaje si navíc můžete do aplikace zaznamenávat a porovnávat tak s předchozími dny. Aplikace toho umí samozřejmě mnohem více, stačí si jí jen stáhnout a vyzkoušet.

Recenze uživatelů:
,,Dobre propojeni s jinymi aplikacemi. Dobre funguje.“
,,Aplikace plní přesně co má. Měření je přesné, při porovnávání s přístroji na měření tepu. Jen se člověk musí naučit správně přiložit prst na foťák.“

[appbox appstore id586956623 oldprice=“1,99€“]

Smart Merge
S pomocí Smart Merge můžete vyhledat a propojit duplikované kontakty. Aplikace dokáže odstranit kontakty, které nemají žádné jméno či telefonní číslo a zálohuje vám všechny vaše kontakty (Dropbox, Google Drive, email).

[appbox appstore id519076307 oldprice=“3,99€“]

SaveAgram
Za pomocí SaveAgram si můžete snadno stáhnout videa a fotky z Instagramu. Stačí vložit konkrétní odkaz Instagramu, poklepat na ,,Download Instagram” a video či fotka je uložena. Obsah najdete uložený ve složce Fotky. Aplikace vám umožní stáhnout videa také v HD kvalitě.

[appbox appstore id1123854936 oldprice=“1,99€“]

Infinity Blade II
Král byl poražen a nyní musíte odhalit pravdu, která se skrývá za tajemstvím Infinity Blade. Pokračující cesta mladého Sirise se odvíjí od toho, jak se ponoříte hlouběji do Nesmrtelného světa tyranů a jejich legie Titánů. Dokážete odhalit všechny záhady, které nabízí tato hra?

[appbox appstore id447689011 oldprice=“6,99€“]

8bitWar
8bitWar prověří vaše strategické a taktické myšlení. Najměte jednotky, umístěte je do strategických formací a porazte nepřátelskou armádu. 8bitWar nabízí 180 levelů a unikátní typy jednotek a příšer. Hra 8bitWar vám přináší možnost hrát proti vašemu příteli na stejném zařízení nebo online.

[appbox appstore id890932971 oldprice=“1,99€“]

Související články

Dnes nejčtenější

.