Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Active Voice
Active Voice vám umožní využít váš hlas k nahrání zpráv či emailů, takže už nemusíte neustále psát. Stačí mluvit a je hotovo. Díky aplikaci můžete váš projev přeložit do 32 cizích jazyků. Active Voice podporuje český i slovenský jazyk. První verze je pro iOS zařízení a druhá pouze pro iPad. Aplikace bývá rychle opět zpoplatněná, takže pokud ji chytnete zdarma, neváhejte.

[appbox appstore id514916029 oldprice=“3,99€“]

[appbox appstore id532616908 oldprice=“5,99€“]

Easy Translation 
Easy Translation je velmi snadno použitelným překladačem pro uživatele iPhonu a iPadu. Podporuje okolo 32 jazyků a nabízí ten nejlepší možný překlad vašeho textu. Pozor, český i slovenský jazyk jsou podporovány. První verze je pro všechna iOS zařízení. Aplikace je nyní zdarma, pouze nefunguje plug-in.

[appbox appstore id590425173 oldprice=“5,99€“]

TextVideo
TextVideo vám přináší snadnou cestu, jak přidávat do vašich videí text. Díky této aplikaci může být text různě zdeformovaný, přetočený či animovaný. TextVideo nabízí stovky různých fontů, efektů a velké množství podkresové hudby. Aplikace vám také nabízí základní editační funkce pro vaše videa.

[appbox appstore id947689845 oldprice=“2,99€“]

Work.JOT
Work.JOT je aplikací zaměřující se na spravování vašich úkolů a připomínek. Spravujte, analyzujte a poznamenávejte si své úkoly za pomocí této užitečné aplikace.

[appbox appstore id891946734 oldprice=“4,99€“]

Translator
S Translator můžete lehce překládat mezi 58 světovými jazyky. Vše, co musíte udělat, je zadat zdrojový jazyk a cílený jazyk, napsat svůj text a poklepat na tlačítko. Dokonce nemusíte ani psát text, stačí promluvit a váš projev bude převedený do textu a okamžitě přeložen. Překlad můžete poslat emailem, zprávami nebo sdílet na Facebooku či Twitteru. Aplikace podporuje češtinu i slovenštinu. První verze je pro všechna iOS a druhá je pouze pro iPad.

[appbox appstore id517409040 oldprice=“5,99€“]

[appbox appstore id545275529 oldprice=“5,99€“]

Web Explorer
Web Explorer je zajímavým webovým prohlížečem, který umí odstraňovat reklamy, obsahuje výkonný stahovač, ftp klienta a další. Dále aplikace nabízí intuitivní, přehledné uživatelské rozhraní a podporu mnoha formátů.

[appbox appstore id473825218 oldprice=“0,99€“]

Simpler Pro
Tato aplikace se hodí zejména v případě, kdy si chcete pročistit a protřídit kontakty. Simpler Contacts Pro je velice oblíbená aplikace s více než 1,5 miliony uživatelů, která nabízí spojení kontaktů, jejich pokročilé prohledávání, odesílání zpráv a emailů několika kontaktům najednou a mnoho dalších funkcí.

[appbox appstore id476148613 oldprice=“3,99€“]

Lumiè
Díky Lumiè můžete na své snímky přidat zajímavé a poutavé efekty. Aplikace nyní nabízí 121 efektů, které snadno aplikujete a fotky vypadají jedinečně.

[appbox appstore id512781209 oldprice=“1,99€“]

Speech Recogniser
S touto revoluční aplikací nebudete muset nic psát, stačí pouze mluvit a okamžitě bude vaše řeč překládána do textové podoby. Speech Recogniser vám umožní také tweetovat, psát si statusy na Facebooku, kopírovat text do jiných aplikací a především překládát svou řeč do více než 40 cizích jazyků. Skvělé na této aplikaci je to, že podporuje český jazyk. Stihli jste aktuální akci, kdy je aplikace zdarma? Pokud ano, tak určitě neváhejte, jelikož vývojáři dlouho nenechávají aplikaci zdarma.

[appbox appstore id543125434 oldprice=“3,99€“]

Smart Translator HD
Skvělá aplikace, která vám umožní překládat jakýkoliv text do více než 40 světových jazyků. Díky Smart Translator můžete překládat jakýkoliv email či dokument, který můžete obdržet v cizím jazyku. Používání této aplikace je velmi snadné, stačí pouze zvolit cílový jazyk a vložit text, který chcete překládat. Samozřejmostí je podpora českého jazyka. Aplikace je pouze pro iPad. Smart Translator HD je nyní zdarma, pouze blbne plug-in.

[appbox appstore id547956696 oldprice=“3,99€“]

Stellar Wars
Stellar Wars je sci-fi strategickou a akční hrou, která vás vtáhne do děje. Přidejte se k posledním robotům, kteří jsou na cestě k obnovení ztracených civilizací v záhadném solárním systému. Okolnosti se rychle změní, když si roboti uvědomí, že se nachází uprostřed války o budoucnost Galaxie.

[appbox appstore id591473452 oldprice=“0,99€“]

Monster Invasion
Divoké nestvůry napadají Zemi a v této fázi je musí každý zastavit. Nestvůry mají brutálního a inteligentního vůdce, který ovládá celou invazi. Ujistěte se, že zabijete všechny malá monstra, která se snaží zahubit Zem a její obyvatele. Různé nestvůry mají odlišné útoky. Hra nabízí 9 unikátních bojišť, moderní zbraně a rychlé a snadné ovládání.

[appbox appstore id1177519868 oldprice=“0,99€“]

Warp Shift
Warp Shift je jedinečnou puzzle hrou, která vás vezme na zázračnou cestu, která vyzývá vaší mysl a stimuluje vaše smysly. Proveďte malou holčičku Pi a jejího kouzelného průvodce tajemným a krásným světem. Prožijte si krásné vizuální efekty, zábavné hádanky a neobvyklé zvuky.

[appbox appstore id1087286731 oldprice=“2,99€“]

8bitWar
8bitWar prověří vaše strategické a taktické myšlení. Najměte jednotky, umístěte je do strategických formací a porazte nepřátelskou armádu. 8bitWar nabízí 100 levelů a 24 unikátních typů jednotek a příšer. Hra 8bitWar vám přináší možnost hrát proti vašemu příteli na stejném zařízení nebo online. Aplikace je nyní zdarma, pouze blbne plug-in.

Recenze uživatele:
,,Super hra, pro děti dostačující lehká obtížnost, těžká už zase nutí hodně přemýšlet. Chytlavé, baví mě každý díl ?”

[appbox appstore id972045237 oldprice=“2,99€“]

Monster Wars
Byli loveni pro zlato a XP po celá léta, a nyní nadešel čas na pomstu! Převezměte velení nad 50 Monsters v perfektní kombinaci sidescrolling-akci s RPG. Vybudujte mocnou armádu Monsters a dobyjte zemi Legendaria a užijte si krásný herní soundtrack.

[appbox appstore id443819138 oldprice=“0,99€“]

Clippox Exodus
Clippox Exodus je akční adventura, která je zasazená do 2D světa, který je ručně nakreslený. Národ Clippoxů žije uvnitř velkého posvátného stromu, který je chrání před hmyzem a dalším nebezpečím. Ale jednu noc vytrvalá bouře zničila tento posvátný strom a zabila polovinu Clippoxů. Vůdce Great Shaman se rozhodne odejít a hledat novou Zaslíbenou zemi, aby přeživší měli nový domov. Pomůžete jim?

[appbox appstore id501349540 oldprice=“0,99€“]

Dino Rush
Všechny dívky z vesnice byly uneseny jeskynními násilníky a vy ty chudinky prostě musíte zachránit. Vydejte se na výpravu za ztracenými dívkami a proběhněte skrze džungle a kaňony, které jsou obývány prehistorickými a strašidelnými dinosaury jako např. děsivý tyrannosaurus rex. Vyzbrojte se zbraněmi (boomerang, sekyra a oštěp), vyražte do boje a stíhejte záporáky a různé kreatury.

[appbox appstore id739095040 oldprice=“4,99€“]

Gnumz HD
Gnumz HD je fajnovou strategickou hrou, která byla inspirována klasickými fantasy příběhy. V jedné z trpaličích jeskyň byl nalezen neznámý a vzácný minerál. Zlý král po nerostu začal toužit, tak nařídil svému vojsku obléhat jeskyni a chce po obyvatelích jeskyně vydat vzácný nerost. Nepřátelská armáda je za vraty, takže se musíte vzchopit a vést svou armádu.

[appbox appstore id893659436 oldprice=“2,99€“]

pexels-photo-196654

Související články

Dnes nejčtenější

.