Zavřít reklamu

V posledních týdnech jakoby se roztrhl pytel s různým příslušenstvím pro nový iPhone 7 (a starší modely 6 a 6s) a MacBooky Pro. Velká část z těchto novinek se následně snaží přilákat zákazníky skrze různé crowdfundongové kampaně, ať už na Kickstarteru, Indiegogo či podobných webech. Dnes tu máme další takový produkt, který se může zařadit k podobným crowdfundingových projektů. Jedná se o víceúčelové pouzdro s názvem iStand 7. Jak již název napovídá, je především pro iPhone 7 a umí toho překvapivě hodně. Autoři chtějí pouze 6 tisíc dolarů a mají na to ještě dva měsíce. 

V současné době je v tomto projektu zainvestováno 961 dolarů, z požadované částky 6 tisíc dolarů. Nejnižší pledge, za kterou dostanete hotový produkt, stojí 39 dolarů (45 pro model Plus). Za tyto peníze dostanete základní model (viz níže). Jako v každé podobné kampani existují také nižší a vyšší úrovně příspěvků, každý má pak odpovídající odměnu. V čem je iStand 7 natolik zajímavý, aby na jeho vývoj lidé přispívali? Možná proto, že kombinuje několik produktů v jednom balení.

Ve své podstatě se jedná o multifunkční pouzdro, které kromě ochranné funkce obsahuje také integrovaný stojan, integrovanou baterii (3000mAh), 3,5mm audio konektor a sadu pro použití bezdrátového nabíjení. Autoři slibují kvalitní provedení, použití špičkových komponent a při úspěchu celé kampaně také výběr z několika barevných provedení.

Autoři projektu nabízí jejich iStand 7 ve třech různých konfiguracích, lišících se integrovanou výbavou. Klasický model iStand 7 nabízí funkci ochranného pouzdra, stojánku a obsahuje baterii. iStand 7A obsahuje navíc 3,5mm audio konektor a iStand 7 Pro dovršuje výbavu bezdrátovým nabíjením. Kampaň si můžete prohlédnout zde.

xiwbercivsi9ekzht1ji

Zdroj: Indiegogo

Související články

Dnes nejčtenější

.