Zavřít reklamu

Apple Music Festival iconApple dnes oficiálně oznámil, kdy se bude konat Apple Music Festival 2016 v Londýně. Konkrétně poběží od 18. do 30. září, tedy chvilku po představení iPhonu 7 a další novinek. Na festivalu tradičně zdarma vystoupí mnoho zahraničních hvězd. Letos se navíc jedná již o 10. ročník, a tak je možné, že si Apple pro všechny návštěvníky připraví něco exkluzivního. Už teď ale víme, že celý Apple Music Festival bude streamován na službě Apple Music, konkrétně na Beats 1.

Hudební festival od Applu prošel minulý rok hned několika změnami. Tou první je jméno, jelikož v minulosti se jmenoval iTunes Festival, ale s příchodem služby Apple Music jej Apple samozřejmě přejmenoval. Druhá změna je pak v délce celého festivalu, jelikož namísto původních 30 dní trval jen 10 dní a letos jen 12 dní.

Společnost prozatím neoznámila, jací hudebníci budou na festivalu vystupovat, ale dozvíme se to již během následujících dní až týdnů. Dobrou zprávou ale je, že vstup na jednotlivé koncerty je zdarma, tudíž pokud máte zájem se na festival od Applu kouknout, pak stačí koupit letenku do Londýna a navštívit tamní Roundhouse, kde se bude akce konat.

Apple Music Festival 2016
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější