Zavřít reklamu

97 iPad Pro iconMing-Chi Kuo se poslední dny opravdu činí a poté co minulý týden zveřejnil své prognózy pro iPhone 7, přichází nově také s tím, že Apple v roce 2017 představí trojici nových iPadů a to ve velikosti 9,7 – 12,9″. Kuo tvrdí, že Apple se pokusí dostat na trh nový 10,5″ iPad Pro, který bude společně s iPad Pro 12,9″ určen profesionálům a doplní jej „low-cost“ model s 9,7″ displejem.

Zajímavé je, že Kuo nepřínáší žádné informace o osudu současné iPadu mini, který má 7,9″ displej. Je možné, že jej Apple vyřadí z nabídky, protože kanibalizuje na 5,5″ iPhone Plus. Kuo tvrdí, že apple v příštím roce představí druhou generaci iPad Pro, který nabídne 12,9″ displej, kromě toho však nabídne také iPad Pro s 10,5″ displejem, který by měl patrně nahradit dnes nabízený 9,7″ iPad Pro.

Kromě toho se dočkáme také 9,7″ klasického iPadu, který označuje Kuo jako „low-cost“, ovšem není zřejmé zda toto slovní spojení používá v souvislosti s ostatními iPady Pro a nebo zda se dočkáme zcela nové verze iPadu, který bude nabízet nižší výkon za nízkou cenu, měl by však nabídnout procesor Apple A9X od TSMC.

Ming-Chi Kuo se však dívá ještě dál dopředu a to na rok 2018, který by měl být skutečně revoruční pro iPad a Apple v něm představí radikální změny v designu iPadu a nasadí také AMOLED displej. Tyto novinky se však ukáží až v druhé polovině roku 2018.

iPads family FB

*Zdroj: macrumors.com

Související články

Dnes nejčtenější

.