Zavřít reklamu

Blac Gold iPhone 6 iconiPhone 6 a iPhone 6s jsou rozhodně atraktivní smartphony i co se designu týče. I když se některým z vás možná nelíbí pruhy pro antény a jiným zase vystupující čočka fotoaparátu (některým se nelíbí ani jedno), tak určitě udaly jakýsi směr, jelikož několik společností tento vzhled při navrhování svých telefonů okoukalo a některé jej přímo okopírovaly.

I přesto, že se iPhonem 6s dorazila i nová Rose Gold varianta, která cílí především na ženy a dívky, tak nám stále chybí minimálně jedna barevná varianta, kterou bychom si přáli. Mám na mysli kombinaci zlatého šasi a černého displeje. Současné iPhone 6s totiž nabízí zlatá záda jen s bílým displejem, což sice není špatné, ale černý displej respektive rámeček okolo displeje vypadá, nejenom podle mého názoru, přeci jen o něco lépe a celá přední část jakoby splývá.

Bohužel se zdá, že ani iPhone 7 nepřinese černo-zlatou variantu, i když to navrhoval jeden z našich čtenářů ve svém konceptu, kde ukazuje, že by takový černo.zlatý iPhone 7 vypadal skvěle. Uživatel The_Gold_Gatsby z Redditu se proto rozhodl, že si zmíněnou variantu vyrobí sám a vlastně to ani není nic těžké. Nemusíte totiž svůj iPhone posílat do firem, kde se specializují na jeho úpravu, ale stačí si vyměnit displej u zlatého iPhonu a máte jedinečný kousek.

Blac Gold iPhone 6 2
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Blac Gold iPhone 6 3
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Blac Gold iPhone 6 4
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Blac Gold iPhone 6 1
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

 

Související články

Dnes nejčtenější