Zavřít reklamu

opera-vpn-icon

Mobilních internetových prohlížečů nalezneme na App Store několik. Přesto na iOS vede předinstalované Safari, které vyvíjí samotný Apple. Druhým nejpopulárnějším prohlížečem pro iPhone, iPad nebo iPod je Chrome, který vyvíjí Google. Na trh mobilních prohlížečů kdysi vstoupila společnost Opera, která vyvíjí stejnojmenný webový prohlížeč. Nyní stejná společnost vydává i aplikaci, která zjednodušeně řečeno změní vaši IP adresu například na nějakou zahraniční. Vše naprosto zdarma.

Opera VPN umožní uživatelům neomezeně přestupovat k VPN, díky kterým můžete procházet stránky naprosto anonymně a nebo můžete jednoduše zdarma přistupovat k obsahu, který je ve vaši zemi blokován.

V dnešní době nás sleduje opravdu mnoho lidí, kteří vědí naprosto vše co na internetu uděláme. Proto se mnoho lidí obrací k VPN službám, které dokážou zvýšit ochranu soukromí. Mohou nám také umožnit obejít omezení obsahu a také se díky nim jednoduše vyhneme ad trackerům. Například díky použití VPN služby se můžeme podívat na svůj Facebook nebo Twitter z Číny. Také můžeme získat přístup ke službám jako je Hulu i mimo USA.

Donedávna byl velký problém cena VPN služeb. Opera opět změnila trh, a opravdu vás nebude neomezené VPN stát ani haléř. Můžete surfovat na internetu prostřednictvím virtuálních míst v USA, Kanadě, Německu, Singapuru a Nizozemsku. Při instalaci aplikace nebudete muset zadávat informace o kreditní kartě a ani se nemusíte bát nákupů v aplikaci – žádné v aplikaci nenaleznete.

[appbox appstore id1080756781]

*Zdroj: Cultofmac.com

Související články

Dnes nejčtenější

.