Zavřít reklamu

iPhone 7 icon ctenarInformace o iPhonu 7 v poslední době jen přibývající a s nimi pochopitelně i koncepty chystaného smarphonu s logem nakousnutého jablka. Nedávné informace naznačily, že se iPhone 7 zbaví zadních pruhů pro antény vedoucí přes záda telefonu a vystouplé čočky fotoaparátu. Je ale otázka, jaký materiál Apple použije a jak vlastně bude nová generace vypadat. Nicméně zdroje prozrazují, že novinka bude v mnohém podobná současnému iPhonu 7, ale měla měla by být ještě o něco zaoblenější a mít větší displej oproti přednímu panelu.

Hodně spekulovanými novinkami je pak absence 3,5mm jacku a duální fotoaparát u většího 5.5palcového iPhonu 7 Plus. Právě ten ale přijde většině uživatelům zbytečný a tvrdí, že iPhone kvůli dvojici čoček na zadní straně nebude vypadat minimalisticky a že fotoaparáty budou působit divně.

Náš čtenář  ale ukazuje, že i dvojice fotoaparátů nemusí vypadat vůbec špatně. Navrhl totiž vlastní koncept iPhonu 7, který se právě zbavil vystouplé čočky, zadních pruhů, ale přitom je stále podobný iPhonu 6s. Navíc čtenář ukazuje, že když Apple vloží oba fotoaparáty do černého rámečku, nemusí záda vypadat vůbec špatně a naopak to iPhone obzvláštní.

iPhone 7 koncept ctenar
iPhone 7 koncept ctenar FB

Související články

Dnes nejčtenější

.