Zavřít reklamu

ZipDoctor iconV tomto článku vám pravidelně přinášíme výčet několika zajímavých aplikací pro Mac, které jsou v daný den zdarma nebo za výhodnou cenu. Naším cílem je vybrat ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Mějte prosím na paměti, že se může kdykoliv stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně. Bohužel tuto skutečnost neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace.  Ke stáhnutí aplikace můžete také použít QR kód. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

Type2Phone
Využijte váš Mac, abyste mohli psát na vašem iPhonu, iPadu či na Apple TV (2. a 3. generace). Type2Phone pracuje jako Bluetooth klávesnice – žádná další doplňková aplikace už není potřeba. Velkou výhodou je, že na klasické klávesnici toho napíšete mnohem víc než na klávesnici na iPhonu. Aplikace také podporuje český jazyk.

[appbox appstore id472717129 oldprice=“9,99€“]

PDF Merge Super
PDF Merge Super vám pomůže sloučit vícero PDF souborů do jednoho souboru. Aplikace vám také umožní vybrat jakoukoliv část stránky z vybraného PDF souboru a vytvořit nový PDF soubor. Také můžete svůj nově vytvořený PDF soubor zaheslovat.

[appbox appstore id780422621 oldprice=“2,99€“]

Converters
Converters je funkční aplikace, která vám pomůže jednoduše konvertovat mezi různými jednotkami. Tento cenný nástroj slouží pro každého, ať už je to profesionál nebo student, vyřešit každodenní problémy. Aplikace konvertuje více než 25 jednotek, které jsou rozdělený do 6 kategorií.

[appbox appstore id593070889 oldprice=“1,99€“]

SpotFiles
Zkoušeli jste někdy vyhledat nějaký konkrétní soubor? SpotFiles vám s hledáním rozhodně pomůže, když zadáte konkrétní kritéria. Mezi kritéria může patřit název, datum, kdy byl soubor naposledy modifikován, velikost souboru a další.

[appbox appstore id872532550 oldprice=“4,99€“]

popCalendar
PopCalendar je maličký kalendář, který se vejde do vašeho menubar a poskytne vám okamžitý přístup do vašeho časového plánu. Pokud rádi využíváte svůj kalendář a píšete si do něj všechny události, tak se vám popCalendar určitě bude hodit.

[appbox appstore id645427315 oldprice=“4,99€“]

ZipDoctor
ZipDoctor vám pomůže opravit a obnovit poškozené či zničené ZIP archivy. Vaše soubory mohou být poškozené z mnoha důvodů jako např. nedokončené kopírování či stahování apod. Z těchto důvodů má pro vás ZipDoctor řešení.

[appbox appstore id1040894352 oldprice=“29,99€“]

The Island: Castaway
V této hře vás čeká naprosto intenzivní výzva. The Island: Castaway je extrémně návykovou simulací. Jste uvězněni na ostrově a musíte se naučit, jak rybařit, lovit, chytat hady a nalézt vzácné rostliny. Ale v této hře není vše o klasickém přežití, ale musíte také prozkoumat tajemný ostrov a popřípadě najít nějaké nápovědy a rozluštit starodávné nápisy. Pokud všechny tyhle záhady vyřešíte, tak to může být vaše jediná šance, jak se dostat zpátky domů. Hra nabízí 12 poutavých lokací, 14 unikátních a fascinujících postav, obrovský ostrov, který musíte prozkoumat a mnoho dalšího.

[appbox appstore id526740801 oldprice=“6,99€“]

www.cnet.com
Photo: cnet.com

Související články

Dnes nejčtenější

.