Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 27.1.2016 Vydal: Jaromír Miko Kategorie: iPhone/iPod, Vše o Apple Komentářů: 3

Apple MicrosoftRiaditeľ Windows Phone, Joe Belfiore, mal čo vysvetľovať po tom, ako ho včera fanúšikovia a viaceré médiá “načapali” pri tom, ako miesto svojho vlastného zariadenia používa konkurenčný iPhone. Že by takto podlomil nohy svojmu projektu (hovorí sa, že Microsoft predstaví niečo ako Surface medzi telefónmi), je však nemysliteľné a skutočnosť, že by Microsoft prestal používať vlastný OS v prospech konkurencie, tiež neznie príliš lichotivo. Belfiore preto sám na internete vysvetlil, prečo sa na jeho Twitteri objavila fotka “from iPhone”. Pre objasnenie skutočností vtedy nepoužil svoj Twitter, ale diskusiu pod článkom na The Verge, ktorý ako prvý informoval o Belfiorovom “trapase”.

“Je pre mňa veľmi dôležité pochopiť produkty ako je iPhone alebo mobily s Androidom, ktoré reprezentujú konkurenciu pre Windows Phone. Počas svojej 9-mesačnej absencie, som mal VEĽKÚ A NEOBVYKLÚ schopnosť spoznať tieto produkty do detailu. Aby ste pochopili výhody a nevýhody celého ekosystému Windows, Androidu alebo iOS, MUSÍTE V ŇOM ŽIŤ. Musíte pocítiť ich silné aj slabé stránky, nechať sa prekvapiť a nechať sa sklamať. A to nedokážete len “hraním sa” so zariadením pár dní. Musíte pochopiť celé UI, nahrávať fotky, používať aplikácie dostupné pre viacero zariadení a nástroje.. no skrátka, všetko,” tvrdí na svoju obhajobu Belfiore, ktorý velí Windows Phone.

Jeho argument je celkom oprávnený a logický, pretože aj Apple v minulosti pri vývoji nových produktov testoval tie od konkurencie, aby pochopil, v čom by ju mal predbehnúť. Bolo to tak napríklad v časoch, kedy sa pracovalo na prvom iPhone. Jeden z prvých prototypov telefónu mal totiž na sebe kvôli maskovaniu označenie “SONY”, Jonathan Ive sa tiež osobne zúčastnil istého press eventu japonskej spoločnosti, ktorá je dnes dodávateľom fotoaparátov pre iPhone. Okrem toho mal Apple dávnejšie maskovať prototypy svojich hodiniek ako “Samsung Gear”, aby sa na verejnosť nedostali žiadne informácie o Apple Watch.

joe_belfiore_microsoft


*Zdroj: The VergeReklama.
Odoberať komentáre cez RSS

 1. JKJ


  27. ledna, 2016 | 22:25
  0 Pulses

  Takže se jim vysměje, ale musí je prozkoumat proč jsou tak dobré. Borec.

 2. wallax


  28. ledna, 2016 | 9:11
  0 Pulses

  Nie, len musí zistiť prečo sú také aké sú 🙂
  (A kde sa im vysmieval? Zatiaľ čo sledujem keynoty firiem, tak Apple sa viac smeje MS a MS zase skôr uznáva kvalitu produktov Apple…tak kto sa smeje z koho?)

 3. John


  28. ledna, 2016 | 13:54
  0 Pulses

  Kazdopadne borec si utrzil hanbu jak fras. Ako potom Microsoft moze obhajovat kvalitu svojich produktov, ked jeho celni predstavitelia pouzivaju Apple produkty? Je to faux pas.

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama