Zavřít reklamu

Magic Keyboard iconPo boku nových iMaců vydal Apple také očekávaný Magic Tracpad 2, Magic Mouse 2 a Magic Keyboard 2. Nová klávesnice a trackpad získaly nový design, aby se lépe přizpůsobily novým produktům od Applu a také z toho důvodu, že klávesnice nabízí nové klávesy a trackpad podporu Force Touch technologie, kterou známe už z trackpadů u MacBooku Pro a Retina Macbooku. Nová myš nezískala nový design, zato ale se dočkala mnoha vylepšení uvnitř. Všechna tři zařízení mají integrovanou dobíjecí lithium-iontovou baterii a dobíjet se budou skrze Lightning-USB kabel, který je součástí balení.

Co rozhodně nepotěší, tak je cena všech produktů. Apple si za novinky účtuje zase o něco více a například nový trackpad s podporou Force Touch vychází ne nemalé 4 000 Kč. Pro někoho může být také nevýhodou, že k připojení nového příslušenství je vyžadován nejnovější OS X El Capitan a samozřejmě pak Mac nebo PC s rozhraním Bluetooth 4.0.

Apple Magic Trackpad 2
Nově navržený a dobíjecí Apple Magic Trackpad 2 obsahuje integrovanou baterii a vůbec poprvé přináší Force Touch do stolního počítače. Čtyři tlakové senzory pod povrchem trackpadu umožňují klikat kdekoli a rozpoznávají jemné rozdíly v přítlaku. Svými prsty tak budete s funkcemi a obsahem v citlivějším a hlubším kontaktu. Magic Trackpad 2 má navíc téměř o 30 procent větší skleněnou plochu než předchozí trackpad. Díky prostornějšímu povrchu a nižšímu profilu je na něm posouvání a přejíždění prsty daleko pohodlnější. A vaše práce produktivnější.

Magic Trackpad 2 se s Macem spáruje automaticky, takže se můžete rovnou dát do práce. A baterie udrží Magic Trackpad 2 na jedno nabití v chodu něco přes měsíc.

MJ2R2
MJ2R2_AV3

Magic Mouse 2
Nově navržená Apple Magic Mouse 2 je dobíjecí, takže se obejdete bez tradičních baterií. Je lehčí, díky vestavěné baterii a souvislému dnu má méně pohyblivých součástek, navíc má optimalizovaný design nožiček. Magic Mouse 2 tak přesněji vnímá pohyb a pohybuje se po stole s menším odporem. A na Multi-Touch povrchu můžete provádět jednoduchá gesta jako přejíždění mezi webovými stránkami nebo posouvání dokumentů. Magic Mouse 2 je připravená k použití hned po vybalení a s Macem se spáruje automaticky.

MLA02

Magic Keyboard
Apple Magic Keyboard spojuje elegantní nový design s integrovanou dobíjecí baterií a zdokonalenými klávesami. Díky vylepšenému nůžkovému mechanismu pro větší stabilitu a optimalizovaný pohyb jednotlivých kláves a taky díky nižšímu profilu se na klávesnici Magic Keyboard píše mimořádně pohodlně a přesně. S Macem se spáruje automaticky, takže se můžete rovnou dát do práce. A zabudovaná baterie má neuvěřitelnou výdrž – na jedno nabití udrží klávesnici v chodu něco přes měsíc.

MLA22CZ
MLA22CZ_AV4

mac-accessories-pdp-201510

Související články

Dnes nejčtenější