Zavřít reklamu

iPhone 6 Plus - iconKaždý rok se před Apple Story po celém světě stojí v době zahájení prodeje nového iPhonu vždy obrovské fronty a na několik zájemců se kolikrát ani nedostane. První zákazník, který se svým iPhonem vyjde z obchodu jako první, si ve většině případů vyslouží nadšený potlesk a jásot, aby byla oceněna jeho trpělivost, jelikož si před obchodem musel vystát důlek několikahodinovým čekáním klidně i přes noc.

Jenže ne všude na světě jsou lidé tak přející, což dokazuje i video níže, a když vyjde první zákazník z Apple Storu s novým iPhonem v ruce, tak se jen podivují, proč se tak raduje a jsou dotčeni, že oni si ještě nějakou tu dobu postojí, než se na ně možná dostane. Vzápětí však zbystří, když se na radujícího se fanouška vrhne muž postávající před obchodem, působící jako kdyby čekal na svou kořist. Okamžitě se snaží prvnímu majitel nového iPhonu vytrhnout telefon z ruky a možná jej ukrást nebo jen rozbít, aby jeho majitel neměl už takovou radost. To se mu po chvíli tahanice skutečně podaří a zcela nový iPhone 6 končí rozdělený na několik kousků na zemi, jelikož se útočníkovi povedlo jej rozbít tak, že vypadla základní deska.

Později však samotný autor videa potvrdil, že se jednalo jen o prank, jelikož na zem spadla napodobenina iPhonu 6, kterou předtím vyrobil z papíru a dovnitř umístil základní desku, která se vydávala za tu z iPhonu.

maxresdefault

Související články

Dnes nejčtenější