Zavřít reklamu

Vladimir putin speakerKdyž se vám začne dařit, po pár letech sedíte ve svém Bentley, na zápěstí tikají Breitlingy nebo Hubloty, doma si pouštíte filmy na sestavě od Bang & Olufsen A8, lítáte na dovolené do Karibiku a za pár měsíců začnete přemýšlet, co je ta poslední věc která vám po materiální stránce chybí ke štěstí a pak najednou prásk. Na mail vám dojde mail a vy víte, že to je to ono, ta poslední věc bez které prostě nemůžete žít!

Na světě totiž existuje neuvěřitelné množství všemožných nesmyslů a poté, co jsem si včera koupil uhlí z Titaniku jsem myslel, že nic dokonalejšího už lidstvo nestvořilo. Opak je však pravdou a přichází busta samotného Vladimira Vladimiroviče Putina s podtitulem The sound of Power! Vladimír zkrátka rozezní zvuk po celé vaši domácnosti a to přímo ze své hlavy, ve které má umístěn reproduktor! V prodeji je pouze 99 kousků tohoto jedinečného skvostu, který může být váš za pouhých 1111€, což je zhruba tolik, kolik Vladimir utratí za snídani.

putin-medallion
Poslední kus s označením 1/100 je pak součástí aukce a přihazovat na něj můžete online. Jedná se tedy o velmi pečlivě vybranou limitku, jejíž velkolepost je jasná na první pohled. O tom jak Vladimir hraje sice prodejce nic moc neříká, ovšem věřím že člověk, který si tuto jedinečnost koupí, skutečně neřeší kvalitu zvuku. Putin je pochopitelně Bluetooth a dokáže hrát hudbu například z vašeho iPhonu, takže nevím jak vy, ale já jdu objednávat a budu se opět cítit jako o něco lepší člověk. A pokud by byl někdo mimo Kremlu skutečně takový magor, že by po této věci zatoužil, pak objednávat můžete přímo zde.

putin_black
top_image

Dnes nejčtenější

.