Zavřít reklamu

pa2004b-12-91f5
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Při představení chytrého náramku Xiaomi Mi Band se ve vzduchu vznášel velký otazník – v čem je háček? Kolem a kolem bylo tolik pozitiv, že otázka byla vskutku na místě. Hlavní konkurencí můžou být náramky Fitbit, ale Xiaomi, jak je jeho zvykem, se nebál nasadit velmi nízkou cenovku a rázem se postaral o pořádnou konkurenci ostatním náramkům. Pojďme se dnes podívat, jak toto překvapení Xiaomi Mi Band ve skutečnosti vypadá.

mi-band
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Ve funkcích náramek moc nevybočuje z řady. Umí počítat kroky, analyzovat spánek nebo dokážé upozornit na příchozí hovor problikáváním LED diodek. Ale neplést s chytrými hodinkami, víc notifikací jednoduše neumí. Proč jsem v titulku poukazoval na krokoměr? Náramek se totiž skládá z dvou částí – gumového řemínku a modulu Mi Band. Ten je, jak asi chápete alfou a omegou celého produktu. Můžete ho totiž vycvaknout z náramku a nosit ho v kapse jako klasický krokoměr. Samozřejmě bude pořád spojen s vaším telefonem přes Bluetooth 4.0, chcete-li.

Jistě by vás zajímala výdrž, která je velice dobrá, ale na druhou stranu, na zařízení, které nemá ani displej, moc nepřekvapí. Činí 30 – 45 dní, takže měsíc s ním chodit určitě budete a pokud se vám stane, že náramek bude chtít nabít, bude to zhruba 2 – 3 hodiny a pak hurá zpět do akce. V úvodu jsem vyzdvihoval cenu, která při představení měla být 13 dolarů, to je při dnešním kurzu asi 300 Kč, lákavé že? Ale jak už to tak bývá, byla to jen marketingová pohádka. Náramek při vstupu na trh stál kolem 1 200 Kč, což bylo více než byla slibovaná částka, ale stále to bylo lepší než konkurence. Od té doby už pár dní uběhlo a cena se dnes pohybuje na 650 Kč. Na trhu jsou rozhondě zajímavější fitness náramky, záleží jen na vkusu. Můžete si vybrat i z vícero baervných variant, což je také kladná zvyklost firmy Xiaomi. Pokud za náramek nechcete utrácet moc a chcete, aby to byla osvědčená kvalita, jakou Xiaomi beze sporu disponuje, tak je Xiaomi Mi Band právě pro vás.

6-color-Optional-Lovers-Romantic-Silicone-Colorful-xiaomi-miband-wristbands-for-xiaomi-mi-band-wristbands-bracelet
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

xiaomi-mi-band
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

xiaomi-mi-band
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější