Zavřít reklamu

iOS 9Podle dnešní zprávy z Billboard, Apple prý doopravdy plánuje novou streamovací službu, která by měla být postavena na Beats Music, avšak měla by být zcela předělána a pravděpodobně dostane i nový název. Zdroje říkají, že Apple službu představí již na WWDC 2015, tedy 8. června, avšak v ten den nedojde k jejímu spuštění, jelikož Apple ji nejprve pošle mezi vývojáře. Podle informací by však služba měla dorazit k běžným uživatelům ke konci června společně s aktualizací iOS 8.4 a iTunes 12.2.

Už s iOS 8.4 připlula k vývojářům zcela předělaná aplikace Music, kterou jsme mohli vyzkoušet i my, a která nám jasně naznačuje, že Apple v této oblasti chystá větší změnu. Tou bude právě služba postavená na Beats Music, avšak ta podle zdroje dorazí k vývojářům právě až v den představení, tedy 8. června ihned po WWDC. Podle informací by měla být nečekaně uvolněna také nová verze iTunes Radio, která by koncem června měla být spuštěna v několika dalších zemí, tudíž bychom se mohli dočkat také v České republice a na Slovensku.

Současná aplikace Music v iOS 8.4 je prý jen malá ochutnávka z chystané verze zahrnující Beats Music. Novinka by měla nabídnout několik nových možností, poslech offline a jedinečný vzhled. Apple chtěl původně stáhnout cenu za měsíční předplatné služby na $8, avšak nahrávací společností s tím nesouhlasily, a tak Apple bude muset nechat cenu služby na původních $10 za měsíc.

Co se týče nového systému iOS 9, který by měl Apple na konferenci WWDC představit, tak podle zdrojů by měl obsahovat vylepšenou Siri, tudíž bychom se mohli konečně dočkat češtiny a slovenštiny. Nová verze systému má prý také nabídnout vzhled více do modré a zelené a Apple se prý obvzlášť zaměřil na vylepepšení bezpečnosti systému. Do WWDC zbývá ještě měsíc a během toho k nám pravděpodobně doputují další úniky, o kterých vás budeme informovat.

iPhone iOs 9

*zdroj: 9to5Mac

Dnes nejčtenější

.