Zavřít reklamu

App Store icon V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. V prvom vydaní článku s aplikáciami v tomto týždni sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

Find Tower
Skvelá aplikácia, ktorá dokáže vyhľadať najbližšie veže, ktoré pokrývajú územie mobilným signálom. Pomocou tejto aplikácie už nebudete musieť pátrať po miestach s najlepším pokrytím.

  • Pôvodná cena: 3,99$
pp
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Travel List
Užitočná aplikácia, ktorá sa bude určite hodiť každému cestovateľovi. Do tejto aplikácie si jednoducho poznamenáte všetky potrebné veci, ktoré si so sebou musíte zobrať.

  • Pôvodná cena: 1,99$
screen480x480
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

SkySafari 4
Zaujímavá aplikácia, ktorá sa bude páčiť každému vesmírnemu objaviteľovi. Pomocou tejto aplikácie sa jednoducho zorientujete na oblohe a spoznáte nové hviezdy a súhvezdia.

  • Pôvodná cena: 2,99$
l
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

BLiP
Hra s ktorou Vám čas ubehne rýchlejšie. Jedná sa o logickú hru, v ktorej máte za úlohu dostať malý svetelný štvorček z jedného miesta na druhé. Ak Vás hra chytí už Vás tak ľahko nepustí.

  • Pôvodná cena: 0,99$
screen480x480k
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Runtastic Squats PRO
Runtastic patrí medzi najobľúbenejšie aplikácie určené na rôzne športové aktivity. Dnes je zadarmo aplikácia Runtastic Squats PRO, ktorá funguje ako Váš osobný tréner.

  • Pôvodná cena: 1,99$
screen480x480
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější