Zavřít reklamu

Snímek obrazovky 2015-05-22 v 15.10.09V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikací, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. V piatom vydaní článku s aplikáciami v tomto týždni sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

Calculator Pro for Watch, iPhone and iPad

Skvelá aplikácia, ktorú ocení každý človek, ktorý si potrebuje niečo vypočítať. Viem, že kalkulačka sa nachádza aj v samotnom iOS, no narozdiel od tej zabudovanej kalkulačky táto dokáže premieňať jednoty a dokonca zahŕňa podporu aj pre Apple Watch.

  • Pôvodná cena: 0,99$

a1
a2

Analog Film

Zaujímavá fotoaplikácia, ktorá dokáže premeniť Vaše fotografie či videá do analógovej podoby. Pomocou tejto aplikácie si tak budete môcť vytvárať snímky, ktoré budú mať menší nádych retra.

  • Pôvodná cena: 2,99$

aa1
aa2

Cleaner

Zaujímavá aplikácia, ktorá poteší každého jedného Apple užívateľa, ktorý má vo svojom iPhone skutočne veľké množstvo kontaktov. Pomocou tejto aplikácie si budete môcť medzi nimi spraviť konečne poriadok.

  • Pôvodná cena: 1,99$

aaa1
aaa2

dSurvival

Skvelá aplikácia, ktorá poteší každého dobrodruha. Pomocou tejto aplikácie sa budete môcť orientovať v neznámom prostredí, nakoľko obsahuje všetky potrebné veci pre prežitie v „divočine“.

  • Pôvodná cena: 0,99$

aaaa1
aaaa2

Financial Book

Aplikácia, ktorá je určená pre ľudí, ktorí majú radi poriadok vo svojich financiách je dnes zdarma. Pomocou tejto aplikácie budete mať vždy prehľad o tom, koľko peňazí ste za mesiac minuli a na čo presne.

  • Pôvodná cena: 0,99$

a1
a2

Busy

Zaujímavá aplikácia určená pre ľudí, ktorí majú svoj deň zaplnený natoľko, že ani nevedia kde im hlava stojí. Pomocou tejto aplikácie si budete môcť vytvoriť akýsi rebríček najnutnejších vecí, ktoré musíte za deň urobiť a tie ostatné môžete nechať na zajtra.

  • Pôvodná cena: 5,99$

aa1
aa2

Effect FX

Aplikácia Effect FX je fotoaplikácia, ktorej filtre pomáhalo vytvoriť niekoľko profesionálnych fotografov. Pomocou tejto aplikácie môžete vyskúšať nasadzovanie až 293 filtrov do Vašich fotografií.

  • Pôvodná cena: 1,99$

aaa1aaa2

Dnes nejčtenější

.