Zavřít reklamu

Mac 1 - iconOd začiatku roku Vám pravidelne prinášame prehľad najlepších aplikácií pre iOS, ktoré sú na určitý čas úplne zadarmo. Dnes Vám však prinášame rovnaký zoznam aplikácií avšak tento raz pre počítače Mac. Rovanko ako je to pri aplikáciách pre iOS ani v prípade týchto zliav nevieme ako dlho budú trvať. Môže sa preto stať, že zľava skončí za hodinu, deň či týždeň. V dnešnom zozname sa pozrieme na aplikácie, ktoré majú skutočne rôzne zaujímavé využitie.

xScan

Zaujímavá aplikácia určená pre ľudí, ktorí chcú zistiť v akom stave sa nachádza ich počítač. Aplikácia by mala byť schopná preskenovať všetky dôležité časti počítača a oznámiť Vám ich aktuálny stav.

  • Pôvodná cena: 9,99$
a

PDF Compress Expert

Máte vo svojom Macu veľa dokumentov vo formáte PDF, ktoré Vám zaberajú zbytočne veľa miesta? Ak áno, tak táto aplikácia by Vám mala umožniť tieto dokumenty zmenšiť bez straty ich kvality.

  • Pôvodná cena: 2,99$
aa

Cinemagraph Pro

Zaujímavá aplikácia určená na úpravu videa, ktorá prichádza s extrémnou zľavou. Pomocou tejto aplikácie si budete môcť upravovať alebo tvoriť videá presme podľa svojich predstáv.

  • Pôvodná cena: 199,99$
aaa

Foobar

Zaujímavá aplikácia určená pre začínajúcich alebo pokročilejších programátorov. Vďaka tejto aplikácii si budete môcť tvoriť základné programy a tak si skúšať používanie rôznych programátorských trikov.

  • Pôvodná cena: 9,99$
aaaa

Dnes nejčtenější

.