Zavřít reklamu

Tag-Heuer-logo-Martins-of-GlasgowNa právě probíhajícím veletrhu Baselworld, na kterém představil Breitling svůj model Breitling B55 Connected, dnes představila své plány na výrobu inteligentních hodinek také další vehlasná manufaktura TAG Heuer. Společnost oznámila, že spolupracuje na projektu inteligentních hodinek se společnostmi Google a Intel. Hodinky TAG Heuer budou obsahovat mikroprocesor Intel a operační systém Android Wear od Google.

Hodinek se dočkáme ještě v letošním roce, ovšem kdy a kde, to zatím manufaktura neprozradila. TAG Heuer má však obrovské očekávání a sám CEO  LVMH Group Jean-Claude Biver, který je taktéž dočasným CEO společnosti TAG Heuer uvedl, že to bude největší představení hodinek za posledních 40 let. Bude se podle nej jednat také o nejlepší inteligentní hodinky, které budou k dispozici. „Rozdíl mezi TAG Heuer a Apple Watch je velmi důležitý. Jedny se jmenují Apple Watch a tyto se jmenují TAG Heuer,“ uvedl Biver.

Jen připomínám, že LVMH je společnost, která vlastní přes 60 značek a její roční obrat se pohybuje v řádu desítek miliard Euro. Mezi nejznámější značky společnosti patří Louis Vuitton, Givenchy, Céline, Kenzo, Loewe, Marc Jacobs, Fendi, Moët & Chandon, Ruinart, Mercier, Dom Pérignon, Veuve Clicquot, Krug, Dior Watches, TAG Heuer, Zenith nebo Hublot. Mimochodem i když zrovna neholdujete luxusu ale někdy jste něco nakoupili na letišti, pak jste do obratu společnosti LVMH přispěli, patří ji totiž mimo jiné síť obchodů Duty Free Shop.

Dnes nejčtenější

.