Zavřít reklamu

zbalitAno, pokud byldíte v dědině východně od Bratislavy, pak vám skutečně stačí jen položit iPhone na stůl, ženy se jen pohrnout. Co však dělat v případě, kdy nejste jediným v okolí, kdo má iPhone? Existuje hned několik služeb, které vám pomohou najít životní lásku nebo se z vás pokusí vylákat peníze. V současné době jsou v ČR/SR nejoblíbenější Badoo a Tinder. Právě na tyto dvě balící sítě se podíváme a po důkladném testování vám můžeme zodpovědně říct, kterou z nich používat.

Je docela legrace, že se balení přes internet od chvíle libimseti.cz prakticky nikam neposunulo a jediný rozdíl je v tom, že dnes čekáte na odpověď řádově kratší dobu než v časech libimseti, kdy jste se odpovědi dočkali většinou až při další hodině informatiky. Zřejmě nejznámější balící sítí současnosti je Badoo, které je k dispozici sice zdarma, ovšem brzy zjistíte, že pokud jej neberete jen jako zpestření dlouhé chvíle, nějaké ty peníze do něj vložit zkrátka musíte. Badoo funguje na jednoduchém principu kdy nahrajete svoji fotografii, vyplníte základní informace a poté již jen čekáte, komu se líbíte nebo kdo vás osloví.

Po zhruba dvou dnech čekání zjistíte, že realita je trošku jiná. Jde o to, že Badoo má neuvěřitelný nepoměr mužů a žen a aktivnější jsou zde samozřejmě muži. Začnete tedy hrát takzvaná setkání, kdy klikáte podle toho, jak se vám žena na fotografii líbí na křížek nebo srdíčko a čekáte, zda náhodou neklikla na stejný symbol. To se v praxi stane asi tak 2x za tři roky a tak vás napadne, že by měl být ještě nějaký způsob. Vtip je navíc v tom, že setkání jsou každý den omezena a tak nemůžete proklikat celé badoo a pak čekat, zda se někdo ozve, každý den máte jen desítky pokusů.

Badoo
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Badooo
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Sem tam, zřejmě když je dobrá konstelace hvězd, tak se vám v menu aplikace objeví informace o tom, že se někomu líbíte. Vtip je v tom, že nevidíte komu, pokud neplatíte takzvanou super moc a nebo neplatíte přímo tuto službu, tedy zobrazení těch, kterým se líbíte. Navíc důvod, proč se objeví, že se někomu líbíte jednou za několik let nemusí být nutně v tom, že vypadáte jako hipster po autonehodě, ale že se zkrátka příliš mnoho ženám nezobrazujete. Badoo totiž funguje na základě popularity, když jste populární, tak jste zobrazován víc, než ostatní.

Problém je v tom, že popularita se kupuje pomocí možností umístění do VIP pozic, koupí Super Moci a tak dále s tím, že ceny těchto legrácek se pohybují okolo 10€ za měsíc a ani tak nemáte zaručeno, že dostanete přístup ke všem možnostem Badoo. Pokud si koupíte Super Moc, stejně nemusíte mít přístup k některým dalším vychytávkám. Badoo vám sem tam nabídne nějakou tu možnost získat zdarma, například tím, že oslovíte ženy žádostí na Facebooku, což vede k vtipné situaci zablokování účtu na Facebooku a nebo tím, že potěšíte 30 lidí ze svého kontakt listu smskou, ve které se dozví jak je Badoo geniální. Obzvláště při posílání sms se vyplatí vyškrtnout z příjemců manželku.

IMG_1694
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
IMG_1693
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Badoo nabízí ještě jednu možnost jak oslovit vaši vyvolenou a to tak, že si ji najdete v sekci Lidé v okolí ve které můžete vyhledávat. Celkem jsme vyhledávání nepochopil, protože vyhledáváte podle toho co chcete vy, nikoli co chce dotyčná dáma a proto zadáte že chcete jít na rande, ovšem zobrazí se vám i ženy, které na rande vůbec nechtějí nebo jsou dokonce zadané (Vysvětlete mi proboha co děláte na Badoo, když máte frajera!) Zde máte možnost napsat každý den několika ženám s tím, že se díky údajům z GPS zobrazí skutečně jen ty, které jsou ve vašem městě nebo ve vašem okolí. Ano to není výhra, jedna celkem pěkná kamarádka mi řekla, že za dva dny měla 489 zpráv, což znamená, že vám zřejmě neodepíše ať už byste se ji líbili sebevíc.

Badoo má však jednu zásadní výhodu oproti Tinderu, který je v podstatě omezenější verzí Badoo, ve které vybíráte jen z žen do vzdálenosti, jenž si určíte. Tinder totiž nabízí pouze možnost vybrat vzdálenost bez toho, aniž by respektoval hranice a tak je celkem sranda, když bydlíte v Bratislavě a drtivou většinu nabídek získáte z Rakouska. Ta hlavní výhoda Badoo oproti Tinderu je však někde jinde. Na Tinderu vám totiž napíše mnohem víc žen než na Badoo, dokonce vám píší jako první a ze začátku si připadáte jako skuteční Casanova. Opojení opadne ve chvíli, kdy zjistíte, že většina žen na Tinderu vám ve druhé zprávě hned po Ahoj napíše svoji hodinovou sazbu.

Když se tak nad tím zamýšlím, tak nadpis zněl tak, že vám skutečně pomůžeme sbalit ženu pomocí iPhonu a nyní vidíme, že je to prakticky nemožné. Vzhledem k tomu, že se mi už nechce přepisovat nadpis, tak jedna rada na závěr. Vezměte iPhone, vytočte číslo kamarádky, po které už roky toužíte a prostě ji to řekněte!

iphone-410316_1280
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější