Sleep Better: zdarma dostupná aplikace od tvůrců Runtastic vám pomůže s lepším spánkem

Sleep BetterVývojáři populární fitness aplikace Runtastic si uvědomují, že stejně důležitý jako správný trénink, je i kvalitní spánek a právě proto přicházejí na trh s novou aplikací s názvem Sleep Better. Jedná se o aplikaci, ke které nepotřebujete žádný další hardware kromě svého iPhone, jenž umístíte vedle polštáře na stejnou matraci na které spíte. iPhone následně pomocí senzorů jako je akcelometr a gyroskop analyzuje váš spánek a měří jeho délku, počet cyklů, účinnost a další vlastnosti, které jsou důležité pro kvalitní spánek. Aplikace vám následně dává doporučení jak svůj spánek vylepšit.

Co je však nejdůležitější, je inteligentní alarm, u kterého si nastavíte čas, ve kterém chcete vzbudit v rozmezí několika minut a alarm vás vzbudí v tomto čase v nejlepší možnou fázi spánku tak, abyste vstali svěží a odpočatí. Stačí, když nastavíte, že chcete vstávat nejdříve v 8:30 a nejpozději v 9:00 a poté se o vše postará inteligentní algoritmus, který vývojáři runtastic vyvinuli na základě měsíců práce v laboratořích, kde společně s lékaři a odborníky na kvalitní spánek vytvořili tuto aplikaci.

Základní aplikace je zcela zdarma a spolupracuje s Health, ovšem pokud chcete odemknout možnosti poznámek ke snům, možnosti měsíčních fází a tak dále, musíte si zaplatit formou in-app nákupů. I základní, zdarma dostupná verze však poskytuje vše, co potřebujete a je super, že máte možnost před spánkem jednoduše nastavit, jaký jste měli den, že jdete spát po kávě, alkoholu, večeři nebo například že nespíte ve své posteli. Sleep Better rozhodně otestujeme a dáme vědět, jak zafungoval.


Runtastic sleep better Sleep better
Leitz
Vstoupit do diskuze (6)

Diskuze

  Vyskusane cez dnesnu noc, appka funguje krasne.
  Pouzivam od Runtastic appky pre cvicenie a tato appka ma potesila, hoci som pouzival pre spanok kedysi ine, ktore sa mi neosvedcili.
  Hned ako som stiahol free verziu a pozrel ako a čo, kupil som si za 1,99€ Full version. Oplati sa.
  Este neviem, kolko baterky za noc zoberie, kedze cez dnesnu noc som to mal v nabijacke a ako aj to appka vas viac krat upozorni aby ste to dali do siete.
  Rano, pekny graf ukaze, aj spravne zobudilo. Uvidime po istych dnoch ako ten algoritmus na budenie pracuje, kedze behom jedneho dna sa to neda zistit.
  Takze odporucam, som nad mieru spokojny, a taktiez konecne nemusim zadavat do Health kolko som spal 😀 a robi to appka automaticky (ak to povolite).

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz