Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 2.7.2014 Vydal: Roman Zavřel Kategorie: Ostatní, Vše o Apple Komentářů: 1

touch id1Password je nejoblíbenější aplikací pro uchování hesel nejen na Macu, ale také na iOS zařízeních. Součástí iOS 8 je také Touch ID API, které umožní podobným aplikacím jako je právě 1Password nebo například PayPal, integrovat využití tlačítka Touch ID přímo do dané aplikace. Společnost AgileBits již vyvíjí 1Password pro iOS 8 a využila jak jinak než Touch ID, které integrovala nejen přímo do aplikace, ale také do Safari, díky čemuž nyní stačí při vyplňování bezpečnostního jména a hesla přiložit prst na vaše Touch ID a vše se okamžitě vyplní samo.

“V podstatě je to o tom, že iOS dospívá velmi správným směrem,” uvedl David Chartier z AgileBits pro Cult of Mac. Nejnovější beta verze 1Password, která byla uvolněna přes víkend, nabízí perfektní pohled na to, jaké možnosti iOS 8 přináší pro uživatele. Nyní totiž mohou uživatelé pouhým dotykem prstu na své Touch ID vyplnit veškeré přihlašovací údaje například v Safari a přihlásit se tak například do svého mailu nebo do různých diskusí bez toho, aniž by museli zadávat heslo.

Důležité je, že Apple umožnil integrovat aplikace třetích stran přímo do iOS a to tím, že i když používáte Safari, je 1Password stále funkční pomocí nabídkového menu, které umožňuje například kopírování, tisk, uložení do záložek a mnoho dalšího. Stačí klepnout na ikonu 1Password a pak již jen přiložit svůj prst a vše je vyplněno. Vývojáři navíc říkají, že integrace těchto služeb proběhla poměrně jednoduše a nebyl s tím žádný problém. 1Password je důkazem toho, jak snadno Apple nabídl využití nových funkcí, které vývojářům přináší iOS 8.
Reklama.
Odoberať komentáre cez RSS

  1. Amnart


    2. červnaec, 2014 | 17:50
    0 Pulses

    bolo by fajn ak by sa dalo touch id pouzivat aj na dalsie weby, takyto krok sa da len privitat, bolo by tak omnoho jednoduchsie prihlasovanie namiesto zadavania mena a hesla na webe

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama