Zavřít reklamu

Tisková zpráva: V naší společnosti BlueberryApps rádi zjednodušujeme práci sobě i těm, kteří používají naše služby. Právě z tohoto důvodu jsme vyvinuli službu Podací lístek nebo aplikaci FakturaOnline.cz. Naše služba Podací lístek umožňuje jednoduché vyplnění podacího lístku včetně jeho vytisknutí, stáhnutí ve formátu PDF či duplikace údajů na další lístky. Služba šetří čas všem, kteří odesílají často velké množství zásilek, jako například živnostníkům či úřadům, ale i těm, kteří neradi vyplňují tyto písemnosti ručně a pracně na poště hledají, kde a zda vůbec ještě nějaký podací lístek zbyl.


Tato aplikace vznikla díky naší osobní prožité zkušenosti, kdy jeden z kolegů potřeboval odeslat větší množství zásilek stejnému adresátovi a v kanceláři nám zbýval přesně jeden jediný podací lístek. Vzhledem k tomu, že byl kolega vynalézavý, rozhodl se ten poslední prázdný lístek naskenovat, vytisknout a udělat si tak lístky další. Následně, když si je vytiskl, zjistil, že vzhledem k tomu, že

všechny zásilky posílal na stejnou adresu, mohl by si lístek předvyplnit a pak jej naskenovat, což by mu ušetřilo práci se psaním. Právě tato „epizoda“ s celkem nudným, ale nutným papírováním nám vnukla nápad vytvořit službu Podací lístek, ve které by byl podací lístek uložen jako vzor, mohlo by se do něj online doplňovat vše potřebné (především nacionále a adresy), pravidelně používaní adresáti by se do ní uložili a celý proces vyplňování podacích lístků by se tak stal naprosto jednoduchým a rychlým. Stačilo by zvolit adresáta nebo vyplnit nového, vytisknout a donést na poštu…

Naše služba funguje velmi jednoduše – do formuláře podacího lístku si vyplníte vše potřebné, pokud má adresát či odesílatel přidělené české IČ, stačí vyplnit jen to a zbylé údaje (název společnosti, adresa) se už nahrají automaticky. Potřebujete-li více lístků se stejnými údaji, stačí jednoduše kliknout na tlačítko „duplikovat“ a to tolikrát, kolikrát sami potřebujete. Podací lístky si pak jednoduše vytisknete, rozstříháte a jsou připraveny k použití. Aplikace vytiskne 4 podací lístky na jednu stranu formátu A4 a nemusíte tak zbytečně plýtvat papírem.

V minulosti jsme se občas setkali s tím, že některé úřednice na přepážkách nechtěly akceptovat lístky, které neměly zadní stranu s formulářem pro případnou reklamaci, i tento problém jsme však vyřešili a nyní si můžete v naší aplikaci i tuto zadní stranu na své podací lístky vytisknout, jediné, co potřebujete vědět, je to, jak funguje oboustranný tisk u vaší tiskárny.

Velmi nás těší, že tato aplikace pomáhá nejen nám, ale i mnoha dalším lidem, o čemž svědčí fakt, že v listopadu 2013, kdy aplikace byla v provozu rok a půl, bylo jejím prostřednictvím vystaveno už více než 80 tisíc podacích lístků a vystavuje dál a zdarma!

podacilistek-image

Související články

Dnes nejčtenější

.