Zavřít reklamu

Všechny hardwarové klávesnice pro iPhone spojuje jedno společné, jsou velké a zabírají zbytečně místo, navíc ve většině případů nedokáží vaše psaní příliš usnadnit. Je však rok 2013 a tak na ně můžete na všechny zapomenout, přichází totiž aplikace, díky které si svoji vlastní klávesnici jednoduše vytisknete! Nepotřebujete přitom žádnou speciální 3D tiskárnu ani nic podobného, stačí vám ta nejobyčejnější tiskárna na světě, která dokáže tisknout černobíle.

Stačí si nainstalovat speciální aplikaci a na list běžného papíru vytisknout klávesnici. Nyní již jen stačí umístit iPhone před vytisknutou klávesnici a ten bude pomocí přední kamery snímat vaše prsty, aplikace pak pomocí algoritmu vypočítá, jaké klávesy mačkáte a zaznamená je stejně, jako byste psali na klasické klávesnici. Aplikace navíc neukazuje pouze možnost jak psát na iPhone, ale budoucnost, jak by se dalo využít přední kamery iPhone pro rozšířenou realitu a využít ji například pro hraní šachů nebo podobných her.

Aplikace jako taková je k dispozici zdarma, pokud ji chcete využít pro psaní mailů nebo například iMessage, je nutné si připlatit, nejprve si však vyzkoušejte, zda vám bude skutečně fungovat. Problém je totiž v tom, že v roce 2013, už tiskárnu většina z nás nepotřebujete. My jsme ji testovali a klávesnice skutečně funguje.

pk1

Související články

Dnes nejčtenější

.