Zavřít reklamu

Čínsky technologický portál IT168 Information priniesol svoje vlastné informácie o tom, čo ponúkne nový iPhone. Aj on, presne tak ako mnohé ďalšie zdroje, potvrdzuje uhlopriečku displeja 4,7″ u základného modelu, no nikde nespomína väčší model s 5,7″ displejom. Lenže jeho najnovšie tvrdenie nespočíva v uhlopriečke displeja, ale v rozlíšení a ďalších vlastnostiach fotoaparátu, ktorý sa v novom iPhone objaví.

S odvolaním na svoje zdroje priniesol tvrdenie, že iPhone 6, teda iPhone 8. generácie, ponúkne nový fotoaparát, ktorý bude schopný zachytávať fotografie s rozlíšením približne 10 megapixelov, čo predstavuje nárast o 2 megapixely oproti trom posledným generáciám. Zmeny ale nenastanú len v rozlíšení a podľa tvrdenia by sme mali očakávať aj novú clonu so svetelnosťou f/1.8, zatiaľ čo iPhone 5s ponúka clonu so svetelnosťou f/2.2.

Informácie, ktoré tento server obdržal, pochádzajú od jedného z dodávateľov na Taiwane, ktorý je oboznámený s plánmi spoločnosti Apple na rok 2014. Je ale nutné podotknúť, že už v prípade iPhone 5s sa špekulovalo o 12-megapixelovom fotoaparáte od Sony, čo nakoniec nebola pravda. Fotoaparát v novom iPhone 6 by mal ponúknuť filtre z optickej živice, ktoré by mala dodávať renomovaná japonská spoločnosť JSR.

iPhone_5S_Camera
*Zdroj: mobile.it168.com

Související články

Dnes nejčtenější

.