Zavřít reklamu

Je zrejmé, že Pegatron už začína expedovať prvé kusy telefónu iPhone 5C, a teda sa nám potvrdzuje, že Apple hodlá tento lacnejší prístroj skutočne predstaviť. Iba krátko na to, ako sa na internete objavili prvé fotografie pripravených iPhone 5C a inštrukčných manuálov k nim, môžeme vidieť na internete ďalšiu sadu fotografií, a tentoraz sa jedná o skutočne kvalitné fotografie. Tie mimo iného vyvolávajú dojem, že iPhone 5C zrejme naozaj ponúkne systémové wallpapery, a aj tie budú korešpondovať s farbou zariadenia.

Na fotografiách tentoraz môžeme vidieť biely, žltý a modrý iPhone 5C, pričom na všetkých z nich vidíme finálne logo zariadenia, ako aj jeho názov – iPhone 5C. Apple by tak zopakoval rovnaký krok, aký učinil minulý rok u 7. generácie iPodu nano – každá verzia zariadenia ponúka sadu piatich wallpaperov, ktoré korešpondujú s farbou zariadenia, respektíve umožnia používateľovi nastaviť obyčajné, šedé pozadie. V praxi to teda znamená, že ak Apple obmedzí iPhone 5C o možnosť nastavenia vlastného wallpaperu, túto možnosť neskôr sprístupnia vývojári z jailbreak komunity. Narozdiel od iPod touch a iPod nano, všetky modely iPhone 5C ponúknu čierny predný kryt.

1-1

Okrem týchto dvoch fotografií server CTech zároveň zverejnil tvrdenie, že iPhone 5C si zrejme skutočne potrpí kvôli nízkej cene. Prístroj by mal ponúknuť starší procesor Apple A5 vyrobený 32-nanometrovou technológiou, no po jeho boku v prístroji nájdeme 8-megapixelový fotoaparát z iPhone 5, respektíve iPhone 4S. Toto tvrdenie môže mať určité percento pravdy, no posledné správy nasvedčovali skôr tomu, že prístroj bude skutočne náhradou za iPhone 5, a teda ponúkne procesor Apple A6. Čo však prístroj skutočne obsahuje, vie iba samotný Apple, pokiaľ tento prístroj vyrába. Zvláštnosťou ale je, že server zverejnil aj tretiu fotografiu, na nej ale môžeme vidieť obrátené logo Apple. Fotografia zeleného iPhone 5C, ktorá v posledných hodinách obletela svet, tak môže byť falošná.

21
11
*Zdroj: C Technology (odkaz #1) (odkaz #2)

Související články

Dnes nejčtenější

.