Zavřít reklamu

Snímač otisků prstů je bezesporu nejdiskutovanější novinkou u iPhone 5S. Nyní server nowhereelse.fr, který již v minulosti několikrát ukázal doposud nepředstavené novinky, jejichž pravost se následně potvrdila, přichází s uživatelskou příručkou pro iPhone 5S s iOS 7, na které je popis jednotlivých funkčních prvků. Tlačítko se snímačem otisků prstů nese podle údajné příručky označení ID Touch.

Příručka nabízí také jednu menší změnu, místo klasického popisu který známe například z iPhone 5, kde jsou tlačítka označeny jako Volume Up/Down a On/Off Sleeep/Wake, na příručce iPhone 5S zřejmě najdeme označení jako Sleep Button nebo Volume Buttons, což Apple používá u některých iPodů.

Zatím co Francouzský server přinesl fotografii, server deníku The Wall Street Journal, který četl sám Steve Jobs přináší informace, které potvrzují, že Apple skutečně u svého nového iPhone 5 nabídne senzor otisků prstů. Wall Street Journal konkrétně uvádí: „Senzor otisků prstů na počítači nebo smartphone byl navržen jako způsob, jak se vyhnout zadávání hesla při autentizaci uživatele. Lidé seznámeni s plány společnosti Apple potvrdili, že Apple nabídne senzor otisků prstů na dražším, ze dvojice iPhone, jejichž představení se očekává na dnešní akci v Cupertinu. Zajímavé je, že Wall Street Journal neuvádí ve svém článku ani název iPhone 5S, ani iPhone 6, ale o iPhone se senzorem otisků prstů se vyjadřuje jako o high-end iPhone.

Manuel-iPhone-5S

*Zdroj: online.wsj.com, přes Macrumors.com

Související články

Dnes nejčtenější

.