Podívejte se na přímé srovnání předního panelu s displejem iPhone 5S s iPhone 5 – aktualizováno

iphone_5SUpdate: Dvojice čtenářů nás upozornila na fakt, že fotografie zveřejnil již před časem server fanaticphone.com. Bohužel fotografie dnes ráno dorazily do našeho mailu s tím, že pochází od prodejce náhradních dílů pro produkty společnosti Apple. Screenshot mailu je přidán v článku a fanaticphone.com jsem osobně kontaktoval s omluvou. Fotografie dorazily bez jakéhokoli označení nebo watermarku a proto jsme je zveřejnily, serveru fanaticphone.com se omlouvám.

Po prohlédnutí původních fotografií, které byly zveřejněni serverem fanaticphone.com jsme zjistili, že fotografie, které nám dnes zaslala elaine@hellotopten.com ze stránek www.hellotopten.cc, jsou ořezané přesně v místech, ve kterých se nacházel původní watermark serveru fanaticphone.com, kterému se tímto ještě jednou omlouváme. Stejně tak jsme se omluvili prostřednictvím Twitteru a osobního mailu zaslaného majiteli stránek. Fotografie sktuečně pochází z fanaticphone.com a původní fotografie můžete najít přímo zde.

photos

|
11
Leitz

Diskuze

  PeHR fotky dorazily dnes na mail – bohužel to že se někde objevily dříve nejsem schopny zachytit. Pokud vy mate prehled nad kazdou jednou fotografii kterou nekdo na nejakem webu zverejni pak vam gratuluji, bohuzel v našich silách to není a jako důkaz dále přikládám do článku screenshot mailu ve kterém dorazily.

  Reagovat

  Toto je mi opravdu líto, bohužel ty fotografie jak vidíš dorazily dnes přímo od jednoho z prodejců proto jsem je zveřejnil, netušil jsme že už dříve byly zveřejněny a jak vidíš zapoměl na to i Appleinsider. Jdu to řešit.

  Reagovat

  Zabavne je, ze ten povodny clanok este aj zacina tou istou vetou, kt. je v tvojom emaily:

  „Now it’s time for the iPhone 5S!“

  Asi si tvoj zdroj trocha neskor na teba spomenul 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Další články

Leitz