• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Podívejte se na přímé srovnání předního panelu s displejem iPhone 5S s iPhone 5 – aktualizováno

  iphone_5SUpdate: Dvojice čtenářů nás upozornila na fakt, že fotografie zveřejnil již před časem server fanaticphone.com. Bohužel fotografie dnes ráno dorazily do našeho mailu s tím, že pochází od prodejce náhradních dílů pro produkty společnosti Apple. Screenshot mailu je přidán v článku a fanaticphone.com jsem osobně kontaktoval s omluvou. Fotografie dorazily bez jakéhokoli označení nebo watermarku a proto jsme je zveřejnily, serveru fanaticphone.com se omlouvám.

  Po prohlédnutí původních fotografií, které byly zveřejněni serverem fanaticphone.com jsme zjistili, že fotografie, které nám dnes zaslala elaine@hellotopten.com ze stránek www.hellotopten.cc, jsou ořezané přesně v místech, ve kterých se nacházel původní watermark serveru fanaticphone.com, kterému se tímto ještě jednou omlouváme. Stejně tak jsme se omluvili prostřednictvím Twitteru a osobního mailu zaslaného majiteli stránek. Fotografie sktuečně pochází z fanaticphone.com a původní fotografie můžete najít přímo zde.

  photos

  Leitz

  Diskuze

   Ale s tím senzorem na otisk prstů bych počítal až u iPhonu osmé generace..

   Roman neoje?ávaš trošku?

   Toto sú už staré fotky a už vôbec nie zo zdroja ako uvádzaš 😉

   PeHR fotky dorazily dnes na mail – bohužel to že se někde objevily dříve nejsem schopny zachytit. Pokud vy mate prehled nad kazdou jednou fotografii kterou nekdo na nejakem webu zverejni pak vam gratuluji, bohuzel v našich silách to není a jako důkaz dále přikládám do článku screenshot mailu ve kterém dorazily.

   Toto je mi opravdu líto, bohužel ty fotografie jak vidíš dorazily dnes přímo od jednoho z prodejců proto jsem je zveřejnil, netušil jsme že už dříve byly zveřejněny a jak vidíš zapoměl na to i Appleinsider. Jdu to řešit.

   Zabavne je, ze ten povodny clanok este aj zacina tou istou vetou, kt. je v tvojom emaily:

   “Now it’s time for the iPhone 5S!”

   Asi si tvoj zdroj trocha neskor na teba spomenul 🙂

   Roman@:
   A ja sa ospravedlňujem. Mohol som to napísať jemnejšie, resp. priamo tebe a nie sem.
   Peace ✌

   cermb0: jojo postřehl jsem že byvalý hlídač který má za rok tolik inzerce jako ja dovolených se opět snaží být za frajera.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online