iStores.sk
iStores.sk

Čínský dodavatel dílů zveřejnil fotografie a video šasi iPadu 5. generace, ten přijde o okraj kolem displeje

iPad_5Čínský dodavatel dílů sw-box.com zveřejnil video a fotografie, které ukazují šasi iPadu 5. generace a nabídl také přímé porovnání jeho velikosti s iPadem mini a iPadem 4. generace, tedy současným modelem. Podle všeho by měl být iPad 5. generace designově změněn po vzoru iPadu mini a měl by nabídnout menší rozměry při zachování stejného 9,7″ displeje. Zatím co šířka současného iPadu je 185,7mm, šířka nového iPadu by měla být jen 169,6mm. Zmenšení o 1,62 cm v tomto případě znamená jediné, tedy že iPad 5. generace přijde po vzoru iPad mini o černý okroj okolo displeje.

Od nového iPadu 5. generace se všeobecně očekává zejména změna designu a zvýšení výkonu s tím, že by měla být novinka představena během příštího měsíce. iPad mini si okamžitě získal oblibu u uživatelů, Applu se osvědčil design bez černých okrajů a tak společnost upraví i klasický iPad po vzoru jeho menšího příbuzného. Oproti současné generace by neměla být novinka jen užší, ale také kratší a to o 0,2cm.

ipad_5_shell_compare

Leitz
Vstoupit do diskuze

Diskuze

  Nechápem ako si nejaký čínsky dodavateľ môže dovoliť takéto video. To je vrchol drzosti..

  dizajnovo je ipad mini dokonaly, takze aj ipad 5 bude prekrasny

  vcera som bol v nay a skusal som ipad 4 mali tam uz ios 7 no reakcie boli pomalsie ako ked tam mali ios 6 🙁

  Amnart to se divim iPad 4 ma A6X procesor a na iPhone 5 s A6 funguje iOS 7 bezvadně. Je pravda, že iPadové verze jsou na tom možná trochu hůř.
  iPad 5 asi ničím nepřekvapí tam už není moc prostoru na vylepšování ale jsem zvědav na Retinu u Mini 2

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek