Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 26.7.2013 Vydal: Jaromír Miko Kategorie: Hardware, Mac, Ostatní, Ostatní, Vše o Apple Komentářů: 3

Macbook-whiteRané testovacie prototypy zariadení môžu vyzerať zaujímavo, ale aj celkom strašidelne. Presne to môže byť prípad testovacej verzie pôvodného MacBook White. V tomto prípade sa navyše nejednalo ani o zložený prístroj, ale iba o sériu komponentov prepojených káblami. Zaujíma vás, ako vyzeral prototyp telefónu iPhone z roku 2005? Navštívte galériu fotografii! Ako môžete vidieť na fotografiách nižšie, prístroj mal prakticky všetko čo finálny produkt, vrátane webkamery.

Okrem toho môžeme vidieť aj hardvér testovaného prototypu, ktorý v tomto prípade predstavoval procesor Intel Core Solo s frekvenciou 1,66GHz a 1GB RAM. Prototyp MacBooku White niesol pomenovanie M42ADP a ponúkal 60GB pevný disk od Seagate, ako aj 13,3-palcový LCD displej od LG. LG je dodávateľom displejov pre Apple dodnes a jeho displeje môžeme vidieť v MacBookoch s Retina displejom, ale aj v mnohých iOS zariadeniach, vrátane tabletov iPad mini. Za najväčšiu zaujímavosť v sérii považujem nápis “SECRET” na procesore od Intelu.Reklama.
Odoberať komentáre cez RSS

 1. Amnart


  26. červnaec, 2013 | 22:29
  0 Pulses

  To boli zlate casy a krasny dizajn, nie ako dnes ked je cierny cely displej aj jeho rám a ta hnusna cierna klavesnica ktora nepasuje ku striebornej farbe macu

  2009 – ked este bol macbook white to boli casy

 2. Majdy


  26. červnaec, 2013 | 23:03
  0 Pulses

  Amnart: Samozrejme, bolo by blbé dať na MacBook White čierny okraj. Mimochodom, bola to nižšia trieda macbookov ako dnes Air, ktorý taktiež nemá čierny okraj. A každý mac ak požiadaš môžeš mať bez okraju a dostaneš tak matný displej.

 3. Roman Zavřel
 4. Roman Zavřel


  26. červnaec, 2013 | 23:20
  0 Pulses

  Air bych s tim moc nespojoval ten je jina kategorie produktu, MacBook White MacBook Black jsou primym nastupcem iBook G4 a MacBook Pro je primym nastupcem Powerbook G4

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama