• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Objevily se fotografie prototypu MacBook White

  Macbook-whiteRané testovacie prototypy zariadení môžu vyzerať zaujímavo, ale aj celkom strašidelne. Presne to môže byť prípad testovacej verzie pôvodného MacBook White. V tomto prípade sa navyše nejednalo ani o zložený prístroj, ale iba o sériu komponentov prepojených káblami. Zaujíma vás, ako vyzeral prototyp telefónu iPhone z roku 2005? Navštívte galériu fotografii! Ako môžete vidieť na fotografiách nižšie, prístroj mal prakticky všetko čo finálny produkt, vrátane webkamery.

  Okrem toho môžeme vidieť aj hardvér testovaného prototypu, ktorý v tomto prípade predstavoval procesor Intel Core Solo s frekvenciou 1,66GHz a 1GB RAM. Prototyp MacBooku White niesol pomenovanie M42ADP a ponúkal 60GB pevný disk od Seagate, ako aj 13,3-palcový LCD displej od LG. LG je dodávateľom displejov pre Apple dodnes a jeho displeje môžeme vidieť v MacBookoch s Retina displejom, ale aj v mnohých iOS zariadeniach, vrátane tabletov iPad mini. Za najväčšiu zaujímavosť v sérii považujem nápis “SECRET” na procesore od Intelu.

  Leitz

  Diskuze

   To boli zlate casy a krasny dizajn, nie ako dnes ked je cierny cely displej aj jeho rám a ta hnusna cierna klavesnica ktora nepasuje ku striebornej farbe macu

   2009 – ked este bol macbook white to boli casy

   Amnart: Samozrejme, bolo by blbé dať na MacBook White čierny okraj. Mimochodom, bola to nižšia trieda macbookov ako dnes Air, ktorý taktiež nemá čierny okraj. A každý mac ak požiadaš môžeš mať bez okraju a dostaneš tak matný displej.

   Air bych s tim moc nespojoval ten je jina kategorie produktu, MacBook White MacBook Black jsou primym nastupcem iBook G4 a MacBook Pro je primym nastupcem Powerbook G4

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online