Zavřít reklamu

V dnešní hře zdarma se ocitneme v kůži kapitána důlní lodi Triton, který je pověřen prozkoumat planetu Kratoss (že by inspirace ďábelským zabijákem bohů Kratem z God of War?) a zjistit osud svého předchůdce, lodi jménem Goliath, která zmizela při při průzkumu jeskyní na planetě. Budeme zkoumat starověké ruiny, těžit energetické zdroje a pokusíme se odhalit tajemství které by mohli změnit budoucnost vývoje lidstva. Vy, potažmo Vaše loď budete nuceni proplouvat těsné a nestabilní jeskyně na planetě, používat technologii původních obyvatel planety rasy Na`Rul, pravda ne zrovna férově, často jim dané zařízení zneužijete, což je slovy klasika „vyloženě nepotěší“ a dají Vám svoji nelibost silně najevo.
Ovládání lodi budete provádět pomocí D-Padu na straně jedné a na straně druhé budete mít k dispozici tlačítka pro Vaše akce. Vaší hlavní zbraní bude Repulsor, i když se tedy ve skutečnosti o zbraň nejedná, jedná se o zařízení které se nabíjí ve Vaší lodi a po nabití vyšle do okolí rázovou vlnu, která rozbíjí skály které jsou Vám v cestě nebo aktivuje přepínače starověkých technologií.

Vaše důlní loď není zrovna mrštná a dobře ovladatelná, tudíž bude třeba pevných nervů a jisté ruky při jejím řízení v úzkých chodbách. co trochu zamrzí je vyprávění příběhu pomocí množství textů, osobně bych si představoval stručnější uvedení do jednotlivých misí, občas člověk nemá přesnou představu co má v dané misi udělat. Co je na hře nádherné, je grafika, ta je jedním slovem prvotřídní, mise jsou naplněné dynamickými světelnými efekty, parádními detaily jako vystřižené z pořádného sci-fi. Další neméně povedenou stránkou hry je zvuk, pípající zvuk sonaru, podmanivá akustika, velmi doporučuji hrát hru se sluchátky.

Gene Effect je skvělá hra, obrovské úrovně, neodfláknutý příběh, velkolepá prezentace co se týče grafiky a zvuku a přitom velmi dobře hratelná. Dene Effect můžu doporučit s klidným srdcem každému kdo touží po dobrodružství. Hra je kompatibilní s iPhonem 3GS, iPhonem 4, iPhonem 4S, iPodem touch (3rd generation), iPodem touch (4th generation) a iPadem. Požadovaný je iOS 5.0 či novější.

Související články

Dnes nejčtenější

.