Zavřít reklamu

overview_hero5_20100607
Dnes v 00:00 začíná prodej iPhone 4 u prvních operátorů v ČR, je tedy nejvyšší čas položit si základní otázky týkající se všeho, co by vás mohlo zajímat a dostat na ně okamžitě také odpovědi!

Kdy bude telefon iPhone 4 dostupný u našich operátorů?

iPhone 4 se začíná prodávat v noci z 26. na 27.8.2010 v 00:00 u Vodafone v prodejně v Brně na Masarykově ulici a v Praze na Václavském Náměstí. O2 nabídne telefon ve stejný čas v prodejně na Václavském Náměstí. T-Mobile začíná telefon prodávat 27.8.2010 v 7:00 ve značkové prodejně v Praze v ulici Na Příkopě 23.

Jsou nějaké speciální akce k prodeji kromě půlnočního prodeje?

O2 pravděpodobně opět nabídne pro první uživatele prodej s celebritou. Vodafone vám naopak dá na telefon slevu 1000Kč pokud příjdete oblečeni do červené barvy (stačí tričko). T-Mobile nabízí v 7:00 všem zákazníkům se zájmem o koupi iPhone 4 snídani v prodejně zdarma.

Dostane se i na mě, nebo jsou telefony již rozebrané předem?

Přímo ze vzpomínaných prodejen máme potvrzené, že telefony byli rezervované ještě před tím, než vstoupili do nabídky operátorů, ovšem dostalo se i na uživatele, kteří neměli telefon rezervovaný.

Kdy bude telefon v normálním prodeji na všech pobočkách a jaké bude jeho dostupnost?

Ve větších prodejnách pravděpodobně jaké ty kusy jsou, jak máme od našich fanoušků, ovšem v měnších měsstech je s dostupností problém.

Za jaké ceny nabízí operátoři iPhone 4?

T-Mobile ceník naleznete zde. O2 ceník naleznete zde. Vodafone ceník naleznete zde.

Mám nárok na Bumper zdarma?

To se dozvíte v tomto článku.

Je dostupný i bílý model iPhone 4?

Apple se v souvislosti s bílým modelem vyjádřil v tom smyslu, že jsou velké problémy s lakováním skla na bílou barvu a dostupný bude model pravděpodobně až v lednu 2011 a to přednostně v USA! Čekat na bílý model může být tedy běh na velmi dlouhou vzdálenost….

Mohu vrátit iPhone 4?

Ano, iPhone 4 máte nárok kdykoli vrátit vašemu operátorovi v jakémkoli stavu a ten je povinen vám jej vzít zpět v jakémkoli stavu, odkazovat se můžete na toto prohlášení společnosti Apple Inc.

Co mám dělat, když iPhone 4 potřebuje Micro-Sim kartu?

Všichni 3 operátoři v ČR vám stávající kartu SIM zdarma vymění za kartu Micro-Sim. Pokud chcete novou kartu, můžete si ji koupit.

Je telefon odemknutý?

Pokud si koupíte telefon za plnou částku, můžete jej používat s jakoukoli SIM kartou, pokud se jedná o telefon vázaný s určitým operátorem a jeho tarifem, musíte jej používat výhradně se SIM daného operátora.

Jaký bude mít telefon iOS?

Jelikož již máme první informace od zákazníků, váš telefon bude mít iOS 4.0.1, který lze Jailbreaknout!

Dnes nejčtenější

.