Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Na začátku je zajímavý nápad a pak následují dlouhé roky tvrdé dřiny. Naštěstí existují IT nástroje, které řízení firmy dokážou usnadnit. V první řadě je to cloud. Provoz na bezpečných serverech umožní, že přístup do systému má kdokoliv, kdykoliv a z jakéhokoliv zařízení. Komunikace nevázne, všichni mají všechno k dispozici a nepotřebujete k tomu vyškolené odborníky. Prostě se to děje samo. 

Žádné vzdálené plochy, žádné složité připojování na dálku. Ekonomický software ABRA Flexi už před více než deseti lety vznikal s tím, že bude technologicky připravený na budoucnost. A opravdu se to potvrdilo. Původní spoluzakladatel Petr Ferschmann (nyní Dativery) chtěl, aby měla Flexi API rozhraní, byla cloudová, multiplatformní a později i webová. Všechny tyto záležitosti platí a již tenkrát vizionářsky naprosto trefil trend, kterým se informační systémy budou ubírat a vidíme to v dnešní realitě,“ říká šéf obchodu ABRA Flexi Dan Matějka. 

Bez výpadků

Provoz v cloudu ocení každý majitel firmy, který je neustále v pohybu a rád řeší věci rychle a jednoduše. A pracuje nejen v kanceláři, ale i doma nebo na cestách. ABRA Flexi firemní agendu řeší z velké části sama a je možné ji s čímkoliv propojit. Výsledkem je informační systém v cloudu bez starosti o aktualizace a provoz serverů. Bez vzdálených ploch. Bez výpadků.

K dispozici je neomezený počet účtovaných firem, dokladů i uživatelů pro čtení. Zaplatíte pouze za uživatele, kteří se systémem aktivně pracují, a podle zvolené varianty. Tím, že systém běží v cloudu, odpadají starosti o aktualizace a zálohování. Flexi je kdykoliv k dispozici na notebooku, mobilním telefonu i tabletu. Ve verzích pro Apple, Windows i Linux.

Businessman,Using,Cloud,Technology,Connect,Business,Data.,Cloud,Computing,Diagram

Cloud vs. vlastní provoz

Jaký je rozdíl mezi provozem v cloudu a na vlastním serveru nebo lokálně? Funkcionalita systému je totožná, jde pouze o to, kde jsou fyzicky uložena data. U obou způsobů provozu je možné využívat jak desktopovou aplikaci (která běží i na Macu), tak webové rozhraní. Představit si to můžete na příkladu kupovaného auta a vozu na leasing. Při pronájmu se nemusíte o nic starat – zajistíme provoz automaticky v našem cloudu, včetně aktualizací a zálohování. U zakoupené licence je nutné provozovat systém na vlastním serveru nebo lokálně na jednom PC.

Abyste mohli využívat aktualizace účetního programu a technickou podporu, je potřeba mít aktivní službu roční licenční podpory. S každou novou verzí získáte aktualizovanou legislativu, v dokumentech a formulářích tak dodáte státu všechna data požadovaná zákonem. V případě, že se k Flexi rozhodnete přistupovat online, nemusíte řešit ani aktualizace. Stačí jen zadat adresu do prohlížeče a rázem máte k dispozici také poslední update.

Čas na rozvoj a realizaci nápadů

O všechno ostatní se postará ABRA Flexi. Ať už rozjíždíte nové podnikání nebo řídíte rostoucí firmu, chytrý informační systém pro moderní byznys vám pomůže uskutečnit všechny plány a nápady. Ulehčí vám administrativu, získáte přehled o financích i zakázkách a napojíte na něj appky, které jsou klíčové pro váš byznys.

Dnes nejčtenější

.