Zavřít reklamu

Komerční sdělení: 3D tisk nemusí být vůbec drahou záležitostí – tedy pokud víte, kde nakupovat. Například Gearberry má nyní velmi zajímavou akci v rámci kampaně Zpět do školy, díky které můžete 3D minitiskárnu sehnat za naprosto neuvěřitelnou cenu. Nejedná se přitom o žádné ořezávátko. Easythreed k7 totiž nabízí opravdu skvělé technické specifikace a zároveň je naprosto ideální pro děti či začátečníky ve 3D tisku.

Snímek obrazovky 2023-07-13 v 15.30.40

Jednoduchá na používání

Ať už jste úplný začátečník s 3D tiskem či chcete potěšit tiskárnou své dítě, můžete si být jistí tím, že snadno pochopí, jak jí používat. Naprosto jednoduchost však absolutně neubírá na kvalitě tisku, která je díky přesnosti 0,1 mm velmi dobrá. Jedná se tedy o skvělé zařízení podporující zájem dětí o technologie, které rozvíjejí jejich prostorovou představivost. Jediným drobným háčkem je to, že tato mini 3D tiskárna nemá možnost obnovení tisku po výpadku proudu; místo toho začne tisknout od začátku.

Bezpečné uchycení, ale také uklizení

Aby bylo využívání této 3D tiskárny co možná nejbezpečnější a zvládli jej tedy bez obav jak začátečníci, tak i děti, je tento model vybaven speciálními elastickými přísavkami, které se přichytí k podložce a tiskárně zajistí, že z ní nespadne. Jakmile má pak uživatel hotovo, přísavky jednoduše odepne a tiskárnu může po jejím vychladnutí sklidit.

Tichost na prvním místě

Jedním z hlavních neduhů velkých 3D tiskáren je to, že jsou poměrně dost hlučné a tedy člověka při tisku ruší. To ale případ této minitiskárny rozhodně není. Její tvůrci totiž vyvinuli velmi tichy řadiš TMC2209, díky kterému je tisk jednak plynulý a rychlý, ale taktéž velmi tichý a uživatele tedy neruší ani v případě, že zrovna pracuje či relaxuje blízko tiskárny. Bez jakékoliv nadsázky se tedy dá říci, že  je tato minitiskárna v tomto směru unikátem.

Snadné odstranění výtisků

Dalším benefitem této tiskárny je jednoduché odstranění hotových výtisků. Tisk jako takový je prováděn na speciální podložku z karborundového skla, které jej skvěle zafixuje, avšak ze kterého lze výtisky po vychladnutí velmi snadno odstranit. A jelikož má podložka dlouhou životnost, bude vám sloužit po dobu spousty výtisků.

Bezpečné, ale hlavně velmi rychlé nahřátí

Časy ucpaných trysek filamentem jsou ty tam! Tato minitiskárna totiž využívá nejnovější technologii extrudéru, která prakticky eliminuje problémy jako jsou třeba právě ucpané trysky, nedostatečný výtlak filamentu a tak podobně. Výrobci použili u této tiskárny konkrétně profesionální celokovovou trysku s průměrem 0,4 mm, který se dokáže nažhavit na potřebnou teplotu za pouhé 3 minuty. Velkým pozitivem je pak to, že je tryska, ale i její nahřívací mechanismus dobře chráněn, takže se nemusíte bát toho, že byste se o tyto prvky popálili.

Perfektní cena

Běžná cena tiskárny Easythreed k7 je 121 dolarů, nyní je ovšem tiskárna ve slevě na 92,95$, ze kterých vám navíc nabízíme slevu dalších 20% a to po zadání slevového kódu: GBCZ20 . Pokud tedy při objednávce zadáte slevový kód, můžete si tiskárnu koupit za 74,26$, tedy za necelých 1650Kč. Tiskárna vám navíc dorazí v horizontu jednotek dnů z evropského skladu.

Tiskárnu můžete zakoupit zde

Na stránkách gearberry.com navíc nyní probíhá akce Back To School, kde můžete zdarma získat až 8 dárků v hodnotě 1499$ a další věci za výhodné ceny. Pokud se chcete o aktuální akci na gearberry.com

image_2023_08_14T10_49_00_588Z
Témata: , , , , , , , , ,

Dnes nejčtenější

.