Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Když se řekne iPhone, mnoha lidem se vybaví drahý telefon z dílny Applu. V dnešní době však není problém sehnat ověřené, bezproblémově fungující iPhony za přívětivé ceny. Jednou z nejlepších možností je koupě repasovaných modelů, které jsou ověřeny autorizovanými techniky, opravené originálními náhradními díly, designově prakticky nerozeznatelné od nového zboží a hlavně levnější. A právě repasované iPhony začala prodávat i Alza.

Repasované iPhony zajišťuje Alze společnost Renewd. Jí dodané produkty mají dle prodejce spojovat nadstandardní kvalitu oblíbených Apple telefonů, nízkou cenu a šetrnost k životnímu prostředí do jednoho elegantního balení. Jak již bylo zmíněno výše, u telefonů jsou použity jen originální náhradní díly, je k nim přibaleno originální příslušenství od Applu a vztahuje se na ně dvouletá záruka a to i pro firemní zákazníky. Ekology pak potěší ekologické balení, které šetří životní prostředí a též snižuje cenu produktu.

iphone_11_Pro_Max
Zdroj: GSMArena

A co že v nabídce Alzy momentálně je? Vybírat můžete konkrétně z iPhonů 7, 8, XS, 11 a 11 Pro v různých barevných variantách s různými úložišti. Ceny těchto modelů jsou přitom více než příznivé. Například iPhone XS se 256 GB úložištěm vás vyjde na slušných 16 990 korun, za repasovaný iPhone 8 se 64 GB zaplatíte 8 990 korun a iPhone 11 Pro se 64 GB úložištěm vyjde na 20 990 korun.

Kompletní nabídku repasovaných iPhonů na Alze naleznete zde

Související články

Dnes nejčtenější