Zavřít reklamu

EURO 2021 je konečně tu. Pokud si tedy chcete tento fotbalový svátek, na kterém se ve skupině D i česká reprezentace. Ta v ní změří síly s s Chorvatskem, Anglií a Skotskem. Nechcete-li si žádné novinky z této fotbalové události, která se bude konat od 11. června do 11. července, nechat ujít, přinášíme vám tipy na aplikace, které vám ve sledování pomohou.

EURO 2021 v mobilu

iVysílání

O přímé přenosy ze zápasů mistrovství světa nás ani letos neochudí Česká televize, která se připravuje na vysílání všech zápasů z evropských trávníků. Vše bude navíc již tradičně prokládáno různými studiovými rozbory a rozhovory s hráči, jak jsme zvyklí například i z hokejového mistrovství světa. Pokud tedy o přímé přenosy komentované českými komentátory stojíte, nejlepší volbou je sledování přes aplikaci iVysílání.

Aplikaci stáhnete zde

ČT Sport

Aplikaci iVysílání je vhodné doplnit další aplikací z dílny České televize, která nese název ČT Sport. Jak už totiž její název napovídá, naleznete v ní veškeré informace týkající se dění ve sportu a tím pádem i zprávy z fotbalového mistrovství. V aplikaci si můžete přečíst tuny zpráv například o zdravotních problémech jednotlivých hráčů, rozhovory s nimi či zkrátka jen zajímavosti z místa konání. Přes aplikaci se navíc můžete též velmi jednoduše prokliknout právě na sledování určitého zápasu.

Aplikaci stáhnete zde

EURO 2020 Official

Zpravodajství z Mistrovství Evropy můžete sledovat i přes oficiální aplikaci UEFA, která se tentokrát skutečně povedla. Naleznete v ní nejen online textové přepisy zápasů, ale i spousty anglicky psaných zpráv, časy konání zápasů či soupisky jednotlivých týmů. Samozřejmostí jsou pak fotky a videa, které si můžete prohlédnout přímo v aplikaci. Pokud jste tedy zvyklí využívat v době konání hokejových mistrovství světa oficiální aplikace od IIHF, tato fotbalová verze by vám měla dokonale vyhovovat.

Aplikaci stáhnete zde

Sport.cz

I aplikace společnosti Seznam, Sport.cz, je pro sledování dění na hokejovém mistrovství světa opravdu perfektním pomocníkem. Naleznete v ní jak online textové reportáže, tak i tuny zajímavostí a velmi pěkné galerie obrázků. Dle mého názoru vám tato aplikace nabídne ze zákulisí mistrovství nejvíce novinek jen pár sekund či minut poté, co se na ledové ploše odehrají. Na neaktuálnost či to, že jste v aplikaci nenašli informace, které vás zajímají, si tak určitě stěžovat nebudete. Appka je navíc též velmi intuitivní, takže je její ovládání opravdu hračka.

Aplikaci stáhnete zde

Livesport

Textové přenosy si můžete parádně užít i přes velmi oblíbenou aplikaci Livesport, ve které naleznete též skvěle přehledně seřazeny všechny zápasy, jejich časy, skóre a další spoustu detailů, které by vás mohly u jednotlivých zápasů zajímat. V aplikaci můžete zároveň mrknout na kurzy u sázkových kanceláří na jednotlivé zápasy a popřípadě na ně rovnou i vsadit. Pokud by vás pak textový přepis omrzel, v Livesportu se dozvíte i to, kde lze sledovat živý video přenos.

Aplikaci stáhnete zde

Weby, které se vyplatí sledovat

Sledování zápasů přes webové stránky

Krom aplikací se dají zápasy samozřejmě sledovat i na různých internetových stránkách skrze live streamy. Pokud jste již někdy přímý přenos ze zápasu hledali, jistě mi dáte za pravdu, že to není až takový problém a většinou se daný zápas podaří nalézt vcelku rychle (tedy až na zápasy Ligy mistrů). A kde tedy sledovat? V ideálním případě vás odkážu opět na web České televize, na kterém naleznete v sekci Živé vysílání všechny hrané zápasy a nejspíš na ně budete moci mrknout i zpětně. Alternativou pak je web ziveprenosy.cz, na kterém též naleznete skutečně nepřeberné množství odkazů na různé zahraniční streamy. Pokud byste ani na jedné z těchto stránek nepochodili (což se nestane), přes Google se vám do pár vteřin podaří určitě najít jiný live stream. Většinou však musíte překousnout minimálně tři reklamy na jeho začátku.

Sledování novinek okolo turnaje

Ve sportovním světě se nebude mluvit v následujících čtyřech týdnech téměř o ničem jiném než právě o fotbalovém šampionátu, díky čemuž nebude dohledávání zpráv ohledně zápasů žádný problém. Skvěle k tomu poslouží například i aplikace Sport.cz, která nabízí jak online textový přepis, tak i desítky článků ze zákulisí turnaje, které se určitě vyplatí sledovat. Další tuny novinek se pak dozvíte například ve sportovní sekci aktuálně.cz, na idnesu.cz, na lidovkách či v blesku. Webů je však samozřejmě daleko více a na internetu je naleznete skutečně do pár vteřin pod heslem „mistrovství světa ve fotbale“.

Související články

Dnes nejčtenější