Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jablečné telefony dokážou svou konkurenci hravě strčit do kapsy díky několika vlastnostem. Pyšní se totiž skvělým výkonem, vytříbeným designem a dlouholetou životností s až 5letou podporou. Přesně proto spousta jablíčkářů kupuje již použité telefony, na kterých se tak dá skvěle ušetřit. I přesto u nich totiž mohou počítat s bezproblémovým chodem a zmiňovanými benefity. Na prodej zánovních a použitých iPhonů se u nás specializuje renomovaný obchod DostupnýiPhone.cz, jenž se navíc vyznačuje výhodami, které byste jinde hledali jen marně.

DostupnýiPhone.cz 2letá záruka
Zdroj: smartmockups.com

Hlavní předností obchodu je poskytnutí dvouleté záruky na každý použitý iPhone. Obchod s podobným benefitem byste přitom v našich končinách hledali asi marně, protože zákonem daná lhůta je pouhých 6 měsíců. To ostatně naznačuje, že veškeré produkty v nabídce obchodu jsou 100% funkční a technicky prověřené – a kdyby se přeci jen objevila nějaká ta chyba, v rámci záruky se Dostupný iPhone postará o výměnu či opravu. Potěšit navíc dokáže i vskutku rozsáhlá nabídka, ve které nechybí ani loňská novinka iPhone 12 mini.

Svého favorita si také můžete přijít vyzvednout a zaplatit přímo na prodejnu. Kdybyste si ale nedokázali z nabídky na e-shopu vybrat, jednoduše vám bude stačit navštívit zmiňovanou pobočku na adrese Korunní 1295, Praha 2 – Vinohrady, kde vám se samotným výběrem pomůže přívětivý personál.

Levný použitý iPhone se zárukou

Související články

Dnes nejčtenější