Zavřít reklamu

Již od roku 2014 existuje tzv. projekt „Titan“, což je kódové označení pro první vozidlo společnosti Apple. Spekulace o něm stále sílí, protože se všichni snaží zjistit, který výrobce automobilů bude Applu s realizací pomáhat. Magazín LeaseFetcher přišel s různými designy Apple Car podle toho, která automobilka to nakonec vyhraje. Některý vypadá jako Magic Mouse, jiný jako iPhone 12 Pro. 

Hyundai Ioniq Electric – Apple Mouse 

Ioniq je vlastně první automobil, který byl nabízen v hybridní, plug-in hybridní a plně elektrické variantě. Zcela nabitý měl navíc dojezd příjemných 310 km. Ze všech produktů společnosti by Hyundai Ioniq Electric mohl odkazovat k Magic Mouse. Inspirace je vidět na první pohled. Karosérie je v barvě Polar White, a také je patřičně zaoblena. Výsledek je ale vkusný a rozhodně by se nikdo nezlobil, kdyby takto nakonec vůz Applu vypadal.

Hyundai_Ioniq_Electric_x_Apple_Mouse

Nissan GT-R – iPhone 12 Pro 

Kdyby Apple plánoval sportovní vůz, vzal by si design z Nissanu GT-R, který může vzdáleně připomínat právě iPhone 12. To nejen namodralou barvou (provedení je však v barvě Ultimate Silver), ale i kokpitem evokující výstup fotoaparátů iPhonu. Telefon připomínají i samotné linie a prostupy pro reproduktory na masce vozu.

https://www.leasefetcher.co.uk/content/apple-ev-concept-mashups
 

Toyota Supra – iPod Classic 

Skutečná Supra je vybavena řadovým šestiválcem o objemu 3,0 litru a dokáže vyprodukovat výkon 382 koní. Podobně našlapaný byl i iPod Classic, protože byl jedním z „nejsilnějších“ iPodů, než jej Apple vyřadil z nabídky v roce 2014 ve věku sedmi let. Nabízel až 160 GB vnitřní paměti. Tyto produkty mezi sebou spojuje nejen šedá barva, ale i kola automobilu, která připomínají ikonický ovladač iPhonu, tzv. ClickWheel.

Toyota_Supra_x_iPod_Classic

Honda E – iMac G3 

Honda a její model E odkazuje svým designem na doby dávno minulé, proto i tvůrci konceptu sáhli po poněkud starším modelu společnosti Apple a to konkrétně počítači iMac G3. Ten letos oslavil už 23. výročí. V době svého představení se jasně lišil od všech nudných a šedých, potažmo béžových, počítačů, což je vidět i na konceptu tohoto automobilu. Vizualizace je totiž vyvedena v barvě Platinum Pearl White s průhlednou Bondi modrou.

Honda_e_x_iMac_G3

Kia Soul EV – iMac Pro 

Jihokorejská Kia Soul je hranaté SUV s dojezdem 450 km. A iMac Pro byl ve své době jedním z nejvýkonnějších počítačů. Prodával se také ve vesmírně šedé barevné variantě, k čemuž odkazuje i tento koncept, a to u tónovaných skel. Ta iMac Pro navíc připomínají i svou výškou.

https://www.leasefetcher.co.uk/content/apple-ev-concept-mashups

  

Související články

Dnes nejčtenější

.