Zavřít reklamu

Contacts Sync – Pro

Aplikace Contacts Sync – Pro zajišťuje spolehlivé, rychlé a bezchybné synchronizování vašich kontaktů mezi Macem a účtem Google. Všechny změny samozřejmě probíhají v reálném čase, přičemž stále nad nimi máte hlavní kontrolu vy. Nic se vám totiž nepřepíše bez toho, aniž byste tuto změnu sami nepotvrdili.

  • Původní cena: 249 Kč (179 Kč)

Video Player vGuru: DVD Player

Zakoupením aplikace Video Player vGuru: DVD Player si přijdete na zajímavý nástroj, který vám dokáže posloužit jakožto alternativa k nativnímu QuickTime Player. Tento program si konkrétně poradí s více než dvěma sty nejpoužívanějšími formáty a nezalekne se ani 4K videa.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

MIDI to MP3

Jak již samotný název napovídá, aplikace MIDI to MP3 se dokáže rychle a jednoduše postarat o převod souborů ve formátu MIDI do MP3 a dalších. Konkrétně tak můžete překonvertovat MIDI do formátů jako MP3, WAV, AIFF, FLAC a M4A. Samozřejmě ani nechybí možnost pro hromadný převod několika souborů najednou.

  • Původní cena: 379 Kč (129 Kč)

Airline Tycoon Deluxe

V zábavné ekonomické situaci Airline Tycoon Deluxe se zhostíte nejednoduchého úkoly, kdy povedete rovnou celé letiště, což s sebou přináší řadu důležitých úkolů a zodpovědnosti. Budete se muset tedy postarat o bezproblémový chod, spokojené zákazníky a ostatní, což ale nebude tak úplně jednoduché. Titul je doplněn o řadu různých vtipů.

  • Původní cena: 449 Kč (299 Kč)

Wasteland 3

Milovníkům akčních strategických RPG titulů by dnes rozhodně neměla uniknout akce na Wasteland 3. V této hře se vžijete do role vůdce skupiny bojovníků, kteří se ve troskách světa po nukleární válce snaží o obnovení civilizace od naprostých základů. Po déle než století trvající válce je doslova vše zničeno a vaším úkolem je, abyste spasili Zemi a postarali se o její obnovu – nenechte se ale zmást, zároveň vás totiž čekají souboje s různými a nesmírně nebezpečnými nepřáteli.

  • Původní cena: 9,99 € (4,99 €)

Dnes nejčtenější

.