Zavřít reklamu

Přestože nás od úniku první reálné fotky dělí teprve zhruba jeden den, dlouho očekávaná novinka se již ukazuje na dalším snímku – tedy alespoň částečně. Na sociální síti Weibo, kterou lze označit za bezednou studnici nejrůznějších úniků informací, se totiž objevil snímek nabíjecího pouzdra třetí generace AirPods v porovnání pouzdrem pro AirPods Pro.

Jak můžete vidět na prvním snímku fotogalerie vedle tohoto odstavce, pouzdro pro AirPods 3. generace je oproti pouzdru pro AirPods Pro relativně výrazně užší, avšak zato vyšší. Užší provedení si může Apple dovolit zejména díky absenci silikonových špuntů, které v případě pouzdra pro AirPods Pro vyžadují relativně dost místa v krabičce. Určitou roli pak bude hrát velmi pravděpodobně i jinak tvarovaná nožka, která je k “hlavě” AirPods 3 uchycena mírně jiným způsobem než k “hlavě” AirPods Pro. Za povšimnutí ale stojí kromě šířky i absence LED diody indikující stav baterie pouzdra, z čehož si lze vyvodit, že je Apple stejně jako nyní připraven dodat na trh dva typy AirPods – konkrétně typ s pouzdrem s podporou bezdrátového nabíjení a typ s pouzdrem nabíjeným kabelem. Víc toho však z pouzdra vyčíst bohužel nelze. 

Takto vypadají nynější AirPods:

Kdy přesně bychom se mohli nové generace sluchátek AirPods dočkat je sice v tuto chvíli nejasné, obecně se však očekává jejich odhalení v průběhu jara, maximálně pak začátku léta. Jelikož se od nich neočekávají žádné zásadní novinky, představí je Apple velmi pravděpodobně “jen” skrze tiskovou zprávu, jako tomu bylo u jejich předchůdců v roce 2019. Co se pak týče ceny, ta se očekává stejná nebo mírně vyšší, než kterou si Apple účtuje u nynější základní generace. 

Související články

Dnes nejčtenější

.